Сервіс доставки товарів з інтернет-магазинів Європи та Китаю

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ЗАРЕЄСТРУЙСЯ
Зареєструйтесь в персональному кабінеті myMeest, отримайте особистий ID та адресу за кордоном, на яку іноземний інтернет-магазин доставлятиме Ваші замовлення.
ЗДІЙСНИ ПОКУПКУ В ІНТЕРНЕТ- МАГАЗИНІ
Здійснюйте покупки в іноземних інтернет-магазинах з Каталогу магазинів на сайті myMeest, вказуючи отриману на нашому сайті адресу за кордоном та особистий ID при оформленні Вашого замовлення.
ЗАРЕЄСТРУЙ ПОКУПКУ
Реєструйте Вашу інтернет-покупку в персональному кабінеті myMeest та оформлюйте посилку\відправлення з доставкою кур’єром чи у відділення Meest у Вашому місті. Оплачуйте доставку в персональному кабінеті. Ви можете зекономити кошти на доставці, консолідувавши декілька покупок з різних інтернет-магазинів в одне відправлення.
ОТРИМАЙ ПОСИЛКУ
Отримуйте Вашу посилку\відправлення кур’єром або у найближчому відділені Meest. Ви можете відслідковувати рух Вашої посилки за трек-номером на сайті myMeest. По прибуттю посилки в Україну, Вам буде надіслано повідомлення для її отримання.
КОНСОЛІДУЙ ПОКУПКИ
В ОДНУ ДОСТАВКУ
ОТРИМУЙ ВІДПРАВЛЕННЯ
ПО УСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
ОТРИМУЙ SMS ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ДОСТАВКУ
КУПУЙ У БУДЬ-ЯКОМУ
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ
ВІДСЛІДКОВУЙ ВІДПРАВЛЕННЯ
ЗА НОМЕРОМ НАКЛАДНОЇ
ЗАПОВНЮЙ
ДЕКЛАРАЦІЮ ON-LINE
ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ВІД 5 $
ВІДПРАВЛЯЙ СОБІ АБО ДРУЗЯМ
В УКРАЇНУ
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ
ВІДСЛІДКУВАТИ ПОСИЛКУ ОN-LINE
Онлайн трекінг - швидка перевірка статусу Вашого вантажу або посилки за номером декларації.
Для отримання детальної інформації про стан переміщення вашого вантажу / посилки введіть у форму вище 13-ти значний номер декларації починається на CV (приклад CV900014945CN)
Ця функція також доступна у Вашому особистому кабінеті my24.Meest
НОВИНИ