FAQ

    Поради та відеоінструкції

ОБЕРІТЬ ПОРАДУ ЗА КАТЕГОРІЄЮ АБО ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕОІНСТРУКЦІЇ

Інформація про обліковий запис
Мито та податки
Страхування
Міжнародна доставка
Вхід в обліковий запис
Поштові послуги
Кур’єрська доставка
Питання оплати
Вхід / Реєстрація
Як отримати персональний номер ID?

При реєстрації в кабінеті myMeest Вам автоматично присвоюється персональний ID номер, який відображається у верхньому правому куті кабінету.

1

 

Для чого потрібен ID?

При реєстрації в закордонному інтернет-магазині, заповнюючи персональні дані, біля свого імені вказуєте ваш ID номер, наприклад: Roman011060 ID номер дозволяє швидко ідентифікувати Вашу покупку після доставки з магазину на наше закордонне представництво, після сканування товар відобразиться у вашому особистому кабінеті myMeest у розділі «На складі».

Чи можна редагувати дані свого облікового запису?

Ви можете редагувати дані Вашого облікового запису натиснувши на кнопку з Вашим ім’ям та прізвищем у верхньому правому куті кабінету myMeest. Також Ви можете редагувати дані Отримувача в розділі кабінету «Отримувачі».

2

Чи потрібно заводити новий обліковий запис, якщо я хочу відправити посилку на іншу адресу?

В кабінеті myMeest Ви можете додавати нових Отримувачів посилок з різними адресами, редагувати їхні дані та видаляти. Створюючи заявку на доставку Ви обираєте на якого саме Отримувача буде відправлено посилку.

На якій підставі myMeest забезпечує отримання митних платежів, нарахованих державним митним органом?

Контроль за дотриманням термінів та перерахуванням податків і зборів до державного бюджету здійснюється митним органом на підставі угоди між ним та оператором.

В якому випадку мій товар чи посилка потребує розмитнення?

Митним кодексом України передбачено ліміт вартості до 150 євро для міжнародних поштових відправлень (МПВ). При перевищенні цінності вашого відправлення понад 150 євро буде нараховано мито в розмірі 10% і ПДВ в розмірі 20% від суми переліміту.

До прикладу: вартість вкладень МПВ = 500 євро. Базою оподаткування буде 500 – 150 = 350 євро. Мито = 350 * 0,1 = 35 євро. ПДВ = (350 + 35(мито)) * 0,2 = 77 євро. Митні платежі в даному випадку становитимуть: Мито 35 євро + ПДВ 77 євро = 112 євро, або 32% від 350 євро.

Нарахування митних платежів проводиться митною службою  під час проходження перевірки та оцінки задекларованої вартості посилки в ММПО України (Місце міжнародного поштового обміну). Протягом 10 роб. днів митний брокер повідомить Вас про нарахування мита та способи його оплати.

Важливо! Слід пам’ятати, що всі міжнародні посилки, які прибувають в один день на ММПО України і оформлені на одного Отримувача - сумуються, відповідно сумується і їхня задекларована вартість. При перевищенні задекларованої загальної вартості таких посилок понад 150 євро їх передають для розмитнення.

Якщо Вам необхідно відправити з нашого європейського складу декілька посилок в один день (в одній партії), ми рекомендуємо оформляти заявки на різних Отримувачів. 

Задекларована вартість страхування

Ваше відправлення автоматично страхується на задекларовану вартість, але на суму не більшу ніж 150 євро. Додатково послуга страхування не передбачена та не оплачується.

Від чого застрахована моя посилка?

Посилка страхується від усіх видів ризиків при транспортуванні (залежно від виду транспорту можуть бути застраховані специфічні види ризиків), в тому числі пошкодження, втрати, знищення і т.д.

Якщо моя посилка не надійшла на склад Meest чи буде це страховим випадком?

Відповідальність за товар при доставці від інтернет-магазину до закордонного складу myMeest (до моменту розписки про отримання) несе продавець та транспортна компанії, якій продавець доручив здійснити доставку до нашого офісу. Страхівка Meest поширюється тільки на отримані та відправлені посилки зі складу аж до моменту їх вручення адресату в країні призначення. Тому ми робимо все, аби ваші посилки надійшли у належному стані та неушкодженими, контролюючи кожен крок їхнього переміщення.

Як заявити про страховий випадок?

Якщо при отриманні посилки Ви виявили явні механічні пошкодження коробки чи її вмісту, слід повідомити кур’єру і скласти на місці протокол, а також зробити фотофіксацію. Також потрібно подати заяву (письмову чи в електронному вигляді) до офісу myMeest або відправити на електронну пошту: support@mymeest.com Ми обов'язково з'ясуємо ситуацію та допоможемо з відшкодуванням.

На що не поширюєтсья відшкодування страхівки?

Відшкодування не може поширюватись на предмети (зокрема продукти харчування), що були відправлені з порушенням вимог транспортування таких товарів, зокрема, стандартів упакування і ущільнення, герметичності упаковки або такі, що вимагали спеціального режиму зберігання (тепло/холод) і термінів придатності. В таких випадках відповідальність за товар (в посилці) несе відправник.

Де я можу отримати свою посилку?

Для зручності отримання купленого товару, в кабінеті myMeest ви можете обрати кур'єрську доставку на адресу Отримувача (додому чи в офіс), у відділення Meest Express або в поштомат ПриватБанку. Ми здійснюємо кур’єрську доставку Ваших посилок особисто в руки, кур’єр попередньо зателефонує, щоб узгодити зручний для Вас час доставки.

Який тип доставки мені обрати?

Існує три типи міжнародної доставки:  морська, авіа та автомобільна. В залежності від країни, з якої відбувається відправлення, Ви можете побачити типи доставки у розділі «Тарифи» та калькуляторі, обравши країну відправки-країну доставки. Якщо ваш товар не є сезонним або ж він має значну вагу, доцільніше обирати морську доставку як найбільш оптимальну по вартості. Однак, попри свою дешевизну, морська доставка доволі довга (1-1,5 місяці). Якщо ж Ви бажаєте отримати куплений товар якнайшвидше, то варто обрати авіа доставку для Китаю та США. Для країн Європи рекомендуємо обирати доставку автомобільним транспортом. По вартості вона є економнішою, а по часу, не набагато довше, аніж авіа. Доставку повітряним шляхом можна замовляти у великі міста, де є аеропорти, якщо таких немає, то авіа доставка буде, в будь-якому разі, комбінуватись з авто. Порівняти терміни доставки можна в розділі «Тарифи», а ціни – в Калькуляторі.

Ви не можете увійти в свій аккаунт

Перевірте правильність написання логіну та паролю, а також налаштування мови на клавіатурі.

Якщо не вдається увійти одразу після реєстрації, можливі причини: ви не отримали або не дочекались електронного листа з підтвердженням реєстрації.

Якщо Ви забули пароль

Натисніть кнопку “Забули пароль?» у формі реєстрації. Вказавши свою електронну пошту Ви отримаєте лист з інструкцією відновлення паролю.

3

Як не забути свій пароль?

Для зручності можна скористатись можливістю запам’ятати ваш пароль у зв’язці з Вашим комп’ютером або входити через популярні соцмережі, якщо Ви там зареєстровані.  

4

Які додаткові послуги з оформлення і обробки товарів можна отримати?

Можна замовити такі додаткові послуги:

  • консолідація посилок – посилки, що надійшли з кількох магазинів, об’єднуються в одне відправлення ( в одну посилку);
  • перепакування товарів перед відправкою (видалення зайвої упаковки, коробок) для зменшення об’ємної і фізичної ваги;
  • додаткова упаковка стретч-плівкою та скотчем, при необхідності додаткова коробка або наповнювач (для крихких предметів);
  • розмитнення – для товару, вартість якого перевищує ліміти для міжнародних поштових відправлень;
  • доставка на іншу адресу – цю послугу можна замовити перед відправкою посилки

Скільки часу можливо зберігати товар на Вашому складі?

Ми безкоштовно зберігаємо Ваш товар протягом 3-4 тижнів (в взалежності від країни) на нашому складі. По закінченні терміну безкоштовного зберігання нараховується 1 у.о. в день за кожну вашу коробку, отриману нами з інтернет-магазину, вагою до 30 кг.

Що таке кур’єрська доставка і чи потрібно за неї доплачувати?

Кур’єрська доставка передбачає, що Ваша посилка в Україні буде доставлена Вам нашою власною кур’єрською службою або кур’єрською службою-партнером. Посилку Вам доставлять до рук у зручний для Вас час. У Кабінеті ви зможете відслідкувати статус посилки “На доставку”  - це означає, що найближчим часом до вас зателефонує кур’єр для узгодження терміну доставки.

Додаткова оплата за кур’єрську доставку не стягується. Доставка згідно розрахунку калькулятора вже включає кур’єрські послуги. При отриманні посилки ніякої оплати здійснювати не потрібно.

В якій валюті мені краще здійснювати оплату?

Для оплати послуги покупки товару чи послуги доставки використовуйте валюту країни, в якій Ви купуєте товар/отримуєте послуги. Ми пропонуємо 3 основних валюти в Кабінеті – долар США, євро та фунт-стерлінгів.

Долар США- розрахунки в США та Китаї.

Євро – для розрахунків в країнах ЄС.

Фунт стерлінгів - для оплати послуг доставки зі складу в Англії.

Як оплатити послуги доставки?

Оплату можна здійснити безпосередньо в Кабінеті за допомогою банківської платіжної картки VISA/ Mastercard. Валюта картки не має значення, однак щоб уникнути курсових ризиків та додаткових втрат на конвертації, рекомендуємо оформити собі картки у тих валютах, якими будете розраховуватись.

Чому я не можу оплатити своєю карткою?

Найпоширеніші проблеми з оплатою банківською картою:

- Ваша картка може бути не призначена для інтернет-розрахунків. Дуже часто до такої категорії належать зарплатні та соціальні картки. Інформацію щодо карти слід з'ясувати у Вашому банку.

- Якщо картка заблокована банком для розрахунків за кордоном та в інтернеті, тоді зверніться в call-центр банку для розблокування.

- Платіжна система проводить перевірку Вашої картки на відповідність власника. Зачекайте, будь ласка, одну – дві години та спробуйте ще раз.

Де реєструватись?

У правому верхньому кутку оберіть Реєстрація для нових користувачів або Кабінет для зареєстрованих.

MyMeest

Введіть свій логін і пароль у форму для реєстрації.

5

Ви отримаєте на Вашу електронну пошту повідомлення:

На вказаний Вами e-mail: { client@domain-name.com } 

Якщо лист до Вас не дійшов, то перевірте, будь ласка, скриньку Спам у Вашій пошті, або зверніться в службу підтримки за телефонами +38 050 434 88 78, +38 067 434 88 78

Вартість дзвінків, згідно тарифів вашого оператора.

Якщо мейл не прийшов?

Слід трохи зачекати або передзвонити в службу підтримки.  Можливо під час Вашої реєстрації пропав інтернет і відбувся збій, тоді доведеться зареєструватись заново. 

Відео-інструкції
Реєстрація в кабінеті myMeest (Відеоінструкція №1)
Як купляти на Ebay в Англії
Робота з кабінетом (Відеоінструкція №2)
Як зареєструватись на Amazon.de разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Electro.pl разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Asda разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Matalan разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Reserved разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Zara разом з myMeest.com
Як зареєструватись на MANGO разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Topman разом з myMeest.com
Як зареєструватись на Top Secret разом з myMeest.com
Відкриття посилок з Китаю
Відкриття посилок з Англії
Відкриття посилок з Польщі
Як зареєструватись на MassimoDutti.com разом з myMeest.com