Apple оголосить війну компанії Samsung

Apple оголосить війну компанії Samsung

apple-samsung

Компанію Apple і її продукти можна сміливо назвати особливими. Проте у компанії є конкуренти. Головним конкурентом можна назвати компанію Samsung. Час від часу з'являються новини про успіхи на ринку США, домашньому ринку компанії Apple. При цьому Apple не надто активно працює в Південній Кореї. Але здається, все може змінитися, і Apple оголосить Samsung справжню війну.

Південна Корея - четверта азіатська країна за рівнем розвитку економіки. Південнокорейський ринок важливий для Apple, але, незважаючи на це, компанія не робила серйозних зусиль для його завоювання. Зрозуміло, в Південній Кореї продаються iPhone, але велика частина продажів доводиться на офіційних реселерів. У той же час 80% ринку смартфонів Південної Кореї належить компаніям Samsung і LG. Ці дві компанії прекрасно почувають себе на своїй рідній території.

А що за війна? Все просто. Згідно з даними Wall Street Journal, Apple відкриє свій фірмовий Apple Store, і відкриє не де-небудь, а прямо навпроти штаб-квартири Samsung в Сеулі. Зрозуміло, ми пам'ятаємо рекламу Samsung, в якій компанія висміює продукти Apple, але саме цей крок можна вважати оголошенням війни. Подібні дії властиві німецьким виробникам автомобілів, які поколіннями конкурують один з одним. Сьогодні війну можуть собі дозволити і виробники електроніки.

Джерело: http://appleinsider.ru/

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!