Авіаперевізник для китайський інтернет-магазинів

Авіаперевізник для китайський інтернет-магазинів

11

У Китаї створена авіакомпанія, що працює виключно на експрес-доставку і ринок електронної комерції. В її створення вклали кошти відразу п'ять інвесторів.

Новому перевізнику дали назву «United Star Express». Він зареєстрований як незалежна компанія в зоні вільної торгівлі в місті Тяньцзінь. Статутний капітал складає 63 мільйони доларів.

За умови отримання всіх обов'язкових документів, компанія розраховує запустити перші комерційні перевезення вже в середині 2016 року. Передбачається, що флот буде складатися з шести вантажних літаків Boeing. Спочатку рейси будуть поширюватися на Китай і сусідні країни. Надалі планується розвиток міжнародних вантажних перевезень в Америку і Європу.

Алекс Васильєв, один з керівників компанії SPSR Express, впевнений, що поява на ринку такого перевізника правильне і своєчасне рішення: «Замовлення товарів з Китаю збільшується стрімкими темпами. І вже сьогодні відчувається гостра нестача провізних місткостей. На даний момент авіакомпанії не справляються з великими обсягами вантажів, що поставляються провідними китайськими інтернет-майданчиками. Крім цього в країні висхідного сонця зростає інтерес до придбання продуктів в Європі і Сполучених Штатах. Тому рейси будуть прибутковими і в зворотному напрямку ».

Джерело: dostavkamsk.ru

Посилання на матеріал: http://dostavkamsk.ru/aviaperevozchik-dlya-kitayskikh-intern.html

доставка з китаю \ доставка китай \ авіа доставка китай \ доставка покупок з китаю

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!