Безпілотні фури або автомобільна доставка вантажів майбутнього від Mercedes Benz

Безпілотні фури або автомобільна доставка вантажів майбутнього від Mercedes Benz

2016-driverless-connected-mercedes-actros-1-630x347

Згадуються слова Джеремі Кларксона з Top Gear: «Якщо хочете знати як виглядатимуть автомобілі в майбутньому  то подивіться на Мерседес!». І справді компанія, яка по суті придумала сам автомобіль, завжди  впроваджувала найпередовіші технології свого часу, наприклад: подушка безпеки, ABS, система вприску палива, система стабілізації руху, - всі ці інновації вперше з’явилась саме на серійних Мерседесах.

Як повідомляє оглядач Нi-News.ru: «Автомобільний концерн Daimler працює над створенням автономних вантажівок, які здатні під управлінням автопілота самостійно пересуватися по дорогах. Настав той момент, коли розробники зважилися відправити кілька таких вантажівок в їхню першу тривалу подорож з німецького міста Штутгарт в голландське місто Роттердам. Пересуватися три автономних вантажівки будуть по громадських дорогах, при цьому вони будуть обмінюватися один з одним корисною інформацією за допомогою Wi-Fi.

HPC-Platooning

На відміну від звичайних вантажівок, які повинні витримувати між собою дистанцію в 50 метрів, автономним вантажівкам Mercedes Benz достатньо всього 15-ти метрів. Завдяки цьому колона з трьох вантажівок займає на проїжджій частині всього лише 80 метрів замість 150-ти, якщо б ними керували водії. Скорочення дистанції стало можливим завдяки системі Connected Pilot, яка об'єднує колону вантажівок в одну мережу. І якщо вантажівка  попереду раптом пригальмує або зупиниться, то транспортні засоби позаду неї дізнаються про це протягом 0,1 секунди, що на 1,3 секунди швидше, ніж середня реакція професійного далекобійника.»

Посилання на статтю: http://hi-news.ru/technology/samoupravlyaemye-gruzoviki-mercedes-benz-otpravilis-v-svoyo-pervoe-puteshestvie.html

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!