BLANCO – перфектний жіночий образ. Огляд інтернет-магазину

BLANCO – перфектний жіночий образ. Огляд інтернет-магазину

teaser_brand_806x212_BJ9_suiteblanco_FS16_uni_all

BLANCO - одна з провідних іспанських компаній в індустрії моди та представляє широкий асортимент жіночого одягу, взуття і аксесуарів. Бренд орієнтований на молодих жінок сучасного міста, які сприймають одяг як форму самовираження.

новый коллаж

 

Продукція компанії відображає останні тенденції в напрямі High Street моди, реагуючи на попит і потреби ринку та відзначається конкурентними цінами. Одяг від BLANCO створює образ стильної та елегантної жінки, це симбіоз модних тенденцій, підкреслений вишуканою стриманістю моделей. Простота форм і лаконічність елементів одягу розбавляються яскравістю аксесуарів - це фірмовий стиль від BLANCO.

новый коллаж4

 

Асортимент інтернет-магазину задовольнить смаки найвибагливіших модниць, тут Ви знайдете сукні, блузи, кофти, вечірні плаття, топи, брюки, сорочки, шорти, футболки, куртки, пальто, светри і реглани, а також джинсовий одяг. В асортименті також представлена білизна та одяг для пляжу. Великою гордістю компанії є лінія аксесуарів: жіночі сумки, гаманці, кладчі, галантерея, біжутерія та ювелірні вироби. В інтернет-магазині в кінці сезону діють знижки, які сягають до 70%.

Сайт інтернет-магазину: www.blanco.com

новый коллаж3

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!