БРЕНДАМ НА ЗАМІТКУ: ПОКУПЦІ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ КІБЕРПОНЕДІЛКУ, А НЕ ЧОРНІЙ П’ЯТНИЦІ

БРЕНДАМ НА ЗАМІТКУ: ПОКУПЦІ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ КІБЕРПОНЕДІЛКУ, А НЕ ЧОРНІЙ П’ЯТНИЦІ

img

 

Як показують статистичні дослідження Perk, американського агентства-посередника, яке спеціалізується на вивченні споживчого досвіду відвідування як онлайн, так і фізичних магазинів, Кіберпонеділок ненабагато, але випереджає за популярністю Чорну П'ятницю.

Судячи з результатів досліджень, більше покупців витратить гроші в Кіберпонеділок, тому що їм зручніше робити покупки в інтернеті. У той же час, навіть в Чорну П'ятницю багато компаній влаштовують розпродажі і в бутиках, і на сайтах: в цьому випадку 60% споживачів підуть в магазини, а 63% - відправляться в онлайн. Істотно зростає кількість покупок, зроблених з мобільних девайсів: 46% користувачів будуть вибирати обновки саме з телефонів (не можна забувати і про нововведення в алгоритмах від Google і парадигмі mobile-first, які підвищують для брендів пріоритетність мобільних версій сайтів, про який ми нещодавно розповідали) .

Переваги онлайну над офлайні, в першу чергу, в спонтанності: ті ж статистичні дані показують, що до Чорної П'ятниці клієнти відкладають гроші і готуються заздалегідь, а в Rіберпонеділок йдуть на поводу імпульсивних покупок. Бренд швидше може розраховувати на продаж, коли клієнту для покупки протягом дня досить пари кліків і не потрібно вирушати в фізичний магазин.

 

7b1d5855bf

 

Ще одним пунктом вивчення Perk став вид товарів, які будуть користуватися найбільшою популярністю в дні розпродажів. На першому місці традиційно виявилися одяг і взуття, далі йдуть відеоігри, смартфони, іграшки, техніка для кухні, телевізори і косметика.

Підготувала Олександра Даруга

 

За матеріалами: FW-Daily

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!