Чому Apple змушує щороку міняти iPhone

Чому Apple змушує щороку міняти iPhone

1-17-800x445

Вашій увазі дуже цікава стаття від сайту navkolonas.com про те: чому виробники навмисне роблять свої пристрої все менш стійкими, як вони заважають ремонтних майстерень відновити смартфон, а також про протистояння ідеї «одноразових» пристроїв.

Кожне нове покоління iPhone стає тоншим, легшим, продуктивнішим і більш технологічнішим. Однак поліпшення цих якостей впливає в першу чергу на ремонтопридатність. Для розбирання смартфонів Apple останнього покоління тепер потрібен не просто комплект викруток, а цілу валізу з різними пристосуваннями, що більше нагадує набір хірурга.

При цьому складності зустрічаються під час ремонту не тільки пристроїв від Apple, які завжди вважалися взірцем неремонтопридатності. Згідно з рейтингом iFixit, iPhone останніх поколінь мають 6-7 балів з 10 по ремонтопридатності.Набагато гірше справи йдуть у HTC, останні смартфони лінійки One якої практично неможливо полагодити.

Це говорить про те, що зараз багато виробників намагаються робити складні в ремонті пристрою, які практично неможливо відновити звичайній людині.

Однією з причин є бажання компаній досягти рекордних показників за розмірами пристроїв. Виробники постійно намагаються зменшити товщину пристроїв, більш ефективно використовувати доступний простір. При складанні застосовується клей замість гвинтів та інші види з’єднань, які проблематично відновити після демонтажу.

Замінити, наприклад, акумулятор в сучасному смартфоні або планшеті з технічної точки зору можливо. Однак закріплений він зазвичай на клей, і без спеціальних інструментів вбудувати новий акумулятор проблематично. Ускладнюється це ще й тим, що сам процес розбору пристрої найчастіше неможливий без особливого комплекту інструментів, який для кожного виробника спеціальний.

Виробники навмисне роблять «одноразові» пристрою, які користувач повинен поміняти через пару років." Читати далі: http://goo.gl/x4r2Aq

 

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!