Дешеві запчастини для іномарок на німецькому eBay

Дешеві запчастини для іномарок на німецькому eBay

1000x380-zapchasti-opel

На найбільшому онлайн торговому майданчику Німеччини, німецькій філії інтернет-аукціону eBay можна знайти запчастин і аксесуари для автомобілів від провідних світових виробників Mercedes-Benz, Toyota, Audi, BMW, VW, Skoda і інших. Як показує досвід ціни у вітчизняних дилерів на дану категорію товарів завищені на 70-200%, таким чином покупка автозапчастин (як нових так і б / у) на німецькому eBay більш ніж вигідна. Основні переваги, які Ви отримуєте: відмінна ціна, 100% оригінальні запчастини, гарантія фірм-виробників.

eBay містить пропозиції запасних частин і аксесуарів, стартова ціна яких коливається від $ 0 і вище, для того, щоб детальніше ознайомитися з конкретним лотом клікніть на відповідне посилання або картинку - і ви побачите повний опис конкретного товару, фото, доступні методи оплати та доставки. Врахуйте, що попит на дану категорію товарів (автозапчастини) дуже високий (більшість товарів продаються на протязі доби) і постійно змінюються.

Не забувайте, що для того, щоб брати участь в торгах на аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна.

За метеріалами XVZone

Сервіс myMeest доставляє Ваші покупки з німецького eBay в Україну, для цього потрібно зареєструватись в кабінеті на сайті mymeest.com  і при здійсненні покупки в адресі доставки вказати наш склад в Німеччині.

 

Детальна інструкція пошуку і покупок запчастин на німецькому eBay дивіться ТУТ

Теги: Доставка з eBay, Доставка покупок з eBay, Доставка товарів з eBay, Товари з eBay, Шопінг в eBay, інтернет магазин  eBay

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!