Осіннє дитяче взуття з Європи

Осіннє дитяче взуття з Європи

attipas-banner

Як тільки настає осінь, починає холодати, у батьків зразу виникає питання, а що взути на ноги своїм  діткам, щоб  ніжки не промокли і не  замерзли. Так як діти постійно ростуть, то потреба у хорошому взутті виникає постійно. Основний критерій  до дитячого взуття - це звичайно комфорт. Тим більше, що до  дитячого демісезонного взуття максимум вимог. Воно повинно бути насамперед зручним,  не холодним і в той же час, щоб ніжки не запарювались, а саме головне - щоб воно не промокало, так як діти обожнюють дощові калюжі.

Ідеальне осіннє взуття - це взуття зі шкіри, мембрани та резини

Дуже багато провідних виробників взуття надають перевагу шкірі та мембрані. Шкіра - це найголовніший матеріал в пошитті взуття, а чи буде взуття промокати чи ні залежить від підошви.

Підошви бувають як литими, так і клеєними та прошитими. Щоб шкіряне взуття не промокало, перевагу надаємо литій підошві. Підошви захищають від ковзання та добре фіксують стопу.

Ще хорошою альтернативою шкірі є мембрана, завдячуючи новим технологіям. Мембрана – це 100% захист від води та вітру.

Відомими брендами дитячого взуття є Bartek, Primigi, Geox, Elefant ,  які можна придбати в таких магазинах як Amazon, eBay, Zara, C&A, H&M, OTTO,  Zalando, Deichmann та інші.

В інтернет - магазинах дитяче взуття ділиться на три основні категорії:

Перша категорія - це bebe,  взуття для малюків вік від 0 до 24 місяців, якому також багато приділено уваги, так як у малюків стопа тільки формується, і це  важливо впливає на вибір взуття.

Для малят від 0 до 6 міс. важливо вибрати взуття, щоб ніжкам було комфортно та тепло,  так як вони ще не ходять, ніжки мало рухаються, тому і швидко мерзнуть.  В магазині C&A  Ви можете придбати черевички від 6 Є. Інтернет-сайти компанії є практично у всіх країнах Європи.d1Друга категорія - Для дівчат, до речі досить великий вибір як в кольорах так і фактурах і моделях.

Німецький магазин Deichmann  пропонує взуття для дівчаток від  19 €.d2Іспанський магазин SPARTOO також пропонує великий вибір взуття для дівчаток.image13На польському магазині Bartek безліч різнобарвних туфельок та черевичок для дівчат від 90 zl.image14Третя категорія - Взуття для хлопців також вражає розмаїттям вибору.  Польський інтернет магазин BARTEK пропонує хлопчачі напівчеревички GEOX від 59 zl.image15Німецький магазин SPARTOO пропонує хорошу знижку на черевички Chicco та Naturino.image11image16На німецькому сайті Deichmann черевички можна вибрати від 16 €.d3Не менш популярні і резинові чоботи, які добре підходять для прогулянок під дощем.d4До речі,  доставка дитячого взуття обійдеться Вам в 4-6 €. Оскільки дитяче взуття легше, ніж доросле (одна пара близько 0,3-0,5 кг), тому його доставка буде в 2 рази дешевшою, якщо замовити 2-3 пари. 

Так що вдалих Вам покупок з myMeest !

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!