Компанія Amazon представила новий безпілотник, призначений для експрес-доставки товарів покупцям

Компанія Amazon представила новий безпілотник, призначений для експрес-доставки товарів покупцям

20151130_1_1

Компанія Amazon, одним із засновників якої є відомий Джефф Безос (Jeff Bezos), давно вже виношує плани щодо організації служби експрес-доставки, в якій куплені товари будуть доставлятися їх покупцям за допомогою безпілотних літальних апаратів. І недавно компанія представила громадськості новий безпілотний літальний апарат, який зможе доставити товар покупцеві через 30 хвилин з моменту здійснення покупки.

Новий безпілотник, розроблений для служби Prime Air Delivery, має більші розміри, ніж його попередник. Окрім  того, його конструкція, яку навряд чи вийде охарактеризувати одним словом, також кардинально відрізняється від конструкції попередника, який був більш-менш традиційним квадрокоптером. Цей апарат орієнтований на роботу з системою автоматичного завантаження, а ефективність його польоту досягається за рахунок використання гібридної схеми. Для вертикального зльоту і посадки у апарату є горизонтальні гвинти, а під час горизонтального польоту його штовхає вперед один вертикальний гвинт, розташований в задній частині.

20151130_1_2

Поки відомо небагато про  особливості і характеристики нового безпілотника. Апарат здатний підніматися на висоту близько 120 метрів і летіти зі швидкістю близько 90 кілометрів на годину. Його система управління, до якої надходить інформація від камер і датчиків, здатна виявляти та ідентифікувати перешкоди і уникати їх під час руху, зльоту або посадки.

Для того, щоб уникнути передачі товару, що доставляється не в ті руки, компанія Amazon пошле SMS-повідомлення покупцеві за деякий час до моменту доставки. Коли безпілотник прибуде до місця призначення, він зробить огляд місцевості з метою пошуку відомих йому орієнтирів. Після цього він вертикальним способом здійснити посадку в місці, відповідному до адреси покупця, залишить там пакет і негайно відправиться назад на базу.

amazon_dron_3011

Представники компанії Amazon повідомляють, що цей апарат буде далеко не єдиним, який буде працювати в їх службі доставки. У планах компанії стоїть розробка кількох варіантів безпілотних апаратів, різних за вантажопідйомністю і призначених для роботи в умовах різних кліматичних зон. Слід зазначити, що терміни запуску служби доставки Prime Air Delivery ще не визначені і причиною цього є американське Управління з цивільної авіації (FAA), яке випускає нечіткі інструкції і правила, що стосуються приватних безпілотних літальних апаратів, які використовуються в комерційних цілях.

Джерело: dailytechinfo.org

Доставка товаров з Amazon \ доставка товарів з амазон \ доставка с Amazon в Украину \  доставка с Amazon.de

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!