Купівля та доставка товарів з інтернет-аукціону Allegro.pl

Купівля та доставка товарів з інтернет-аукціону Allegro.pl

Allegro

Allegro.pl - це популярний і один з найбільших інтернет-аукціонів. Вартість товарів, які представлені там в основному на порядок нижчі, ніж у багатьох інтернет-магазинах або звичайних магазинах Вашого міста. За принципом здійснення покупок Алегро дуже схожий на багато інтернет-аукціонів, наприклад, на eBay.com.

Під час пошуку товару можна користуватися пошуковим рядком або ж шукати товари у відповідних категоріях. На Allegro.pl можна знайти абсолютно все: одяг, взуття, сумки, аксесуари, товари для дітей, предмети для декору інтер'єру, дрібне кухонне начиння, товари для занять спортом, активного відпочинку, електроніку, дрібну і велику побутову техніку, комп'ютерну техніку, товари для розваги, будь-яку косметику, авто- та мото-запчастини та багато іншого.

Однак, у покупців з України може виникнути низка проблем, пов'язаних з доставкою куплених товарів, оскільки даний інтернет-аукціон не доставляє товари в Україну. Наша компанія готова прийти Вам на допомогу, і швидко і недорого доставити будь-які товари з Allegro.pl за вказаною адресою.

Allegro.pl 1

Сьогодні ми розповімо Вам про знаменитий польський інтернет-аукціоні Allegro, а саме про те, як зареєструватися і робити покупки на allegro.pl . Для того, щоб не виникали труднощі пов'язані з незнанням польської мови, користуйтеся GoogleTranslate або ж іншими програмами-перекладачами. Перше, що необхідно зробити кожному потенційному покупцеві - це зареєструватися на allegro.pl. У правому верхньому куті сайту Ви побачите закладку "załóż konto" (зареєструватися). Натискаємо на нього. Вам відкриється вікно з полями для заповнення Ваших персональних даних. За замовчуванням "załóż konto zwykłe". Вносимо всі необхідні дані і натискаємо після цього "zakładam konto".

Allegro.pl 2

Після цього, на Ваш e-mail прийде лист з повідомленням про реєстрацію та посиланням для підтвердження реєстрації та переходу в персональний аккаунт інтернет-аукціону allegro.pl.

Наступний крок - заповнення персональних даних . Для цього необхідно зайти в закладку "moje allegro" (мій акаунт), вибрати в меню пункт "ustavienia" (настройки) або ж "dane konta allegro" для перевірки рахунку на Алегро. Уважно заповнюйте всі дані, ретельно виконуючи перевірку кожного поля. Особливо ті, які відзначені зірочками. Це необхідно для правильної доставки та успішного проведення оплати за куплені товарів. Як отримати безкоштовну адресу для доставки товарів з Польщі в Україну, читайте на нашому сайті.

Участь у торгах або купівля товарів на allegro.pl

Отже, знаходимо потрібний товар. Користуємося пошуковим рядком, а також меню, розташованому зліва на сайті, де можна відсортувати товари за будь-якими параметрами, а також вибрати нові товари або ті що вже були в користуванні .

1368454177731

Ціна на товари вказана в злотих. Є товари, які беруть участь в аукціоні або з фіксованою ціною (червоним кольором), які можна купити в один клік. На сторінці таких товарів зазвичай є активна кнопка "kup teraz" (купити зараз). На сторінці товарів, які беруть участь в аукціоні вказана одна ціна, чорним шрифтом. Під фотографією товару Ви побачите лічильник, за яким можна визначити час закінчення торгів, а також інформацію про те, скільки покупців беруть участь в аукціоні. Наприклад, якщо написано "10 osoblicytuje" - це означає, що в аукціоні бере участь 10 осіб, а якщо написано "Nikt nie licytuje, bądź pierwszy" - ніхто не бере участь у торгах, будь першим. Щоб зробити ставку, необхідно вказати свою ціну в полі "Twoja oferta" і підтвердити кнопкою "licytuj". Якщо Ви виграєте в аукціоні, Вам прийде лист з поздоровленням на персональний e-mail, який був вказаний при реєстрації. Процес оплати куплених товарів на allegro.pl відбувається по закінченню аукціону. Якщо товар купується відразу, то заплатити за товар необхідно відразу. Оплатити товари на Аllegro можна за допомогою будь-якої міжнародної банківської карти, головне, щоб вона була відкрита для оплати в мережі Інтернет (перед оплатою уточніть це в своєму банку). Уважно вносите всі персональні дані при оформленні замовлення, особливо платіжні дані.

Доставка товарів з allegro.pl

Поруч з основною вартістю товару Ви знайдете поле, в якому дрібними цифрами вказана вартість доставки "Koszty dostawy" по території Польщі до складу myMeest. Вибирайте безкоштовну економну доставку. Адреса складу myMeest в Польщі, на яку буде здійснена доставка товарів Ви знайдете на сайті mymeest.com в розділі Доставка.Також прочитайте покрокову інструкцію як користуватися сервісом myMeest на головній сторінці сайту. Після того, як посилка з Аllegro буде доставлена ​​на наш склад, Ви можете консолідувати її з іншими, переупакувати при необхідності, після чого відправити її за місцем призначення.

Приємних покупок і швидких доставок через myMeest!

Залишити коментар

2 Коментарі на "Купівля та доставка товарів з інтернет-аукціону Allegro.pl"


Гість
Drew
March 5, 2016

“Як отримати безкоштовну адресу для доставки товарів з Польщі в Україну, читайте на нашому сайті.” Ну от чому не написати про це прямо тут? Чи хоч би посилання вставити???

Admin
editor
March 28, 2016