Чому шуби купують в Греції?

Чому шуби купують в Греції?

humJxrZVNL0

 Шуби з предмету розкоші вже давно стали для нас гарним і звичним одягом, що часто використовується в сучасному житті. В шубі зручно пересуватися містом навіть лютою зимою, не побоюючись замерзнути. Сучасні шуби, які пропонують європейські інтернет магазини, тепер не є просто хутром з безформеним силуетом. Навпаки, дизайнери створюють розкішні композиції, вигідно підкреслюють принади своїх господинь, а використання натурального хутра додає образу благородства. Шуби зараз шиють в багатьох країнах світу, навіть в тих місцях, де зими досить теплі. Одяг з Європи, як відомо, відрізняється високою якістю, це твердження повною мірою відноситься і до шуб. Особливо популярний на сучасному шубному ринку грецький сегмент, вироби тут шиються красиві і якісні, а вартість їх цілком доступна.

Хутряне виробництво Греції прекрасно розвинуте, тут можна купити якісну і модну шубу, вибираючи з величезного асортименту моделей, фасонів і розцінок. Місцевий ринок рясніє вигідними пропозиціями! Адже саме в цій країні кушніри більше тисячі років розвивають свою майстерність, безперервно удосконалюючи технологію вичинки хутра. Відмінна якість, надійне та сучасне пошиття, довговічність і доступна вартість - все це відрізняє шуби з Греції від виробів, виготовлених в інших країнах.vybor-meha-dlya-shuby

Грецьке місто Касторія є всесвітнім центром пошиття шуб. Не дарма фабрики цього регіону відомі у всіх країнах. Зірки зі світовим ім'ям приїжджають сюди, щоб придбати ексклюзивну річ, яка буде не тільки гріти, але і прикрашати свою господиню. Купивши шубу в Греції, ви можете бути абсолютно впевнені в її прекрасній якості і актуальному крої. Місцеві кушніри шанують давні традиції, адже хутряний бізнес зазвичай переходить з покоління в покоління. При цьому вони активно вивчають нові техніки, набувають кращі матеріали, вводять нестандартні рішення в крої шуб і створюють нові тренди на світовому хутряному ринку. Ексклюзивність виробу видна неозброєним поглядом: починаючи від крою, закінчуючи малопомітними деталями.

Деякі українські модниці відправляються в Касторію з шубними турами, а потім привозять з собою елегантний виріб на заздрість подругам. Але такі поїздки мають ряд недоліків. Наприклад, багато шуб-турів зобов'язують туристів здійснити під час поїздки покупку, вартість якої не може бути нижче спочатку затвердженої. Такі правила ставлять покупця в незручне становище, адже йому може нічого не підійти. При цьому покупку зробити треба в будь-якому випадку, щоб не виплачувати неустойку, сума якої може бути досить високою.

shuba

На щастя, тепер, щоб стати володаркою пухнастого скарбу, зовсім не обов'язково здійснювати дорогу подорож. Купити шубу в Греції можна в одному з численних інтернет-магазинів. Тут продаються вироби і знаменитих грецьких брендів, таких як CHRISOS FURS, ELF PAPADOPOULOS FURS, RIZOS BROS FURS, GREEKFURS, NAOMI, і шуби маловідомих, але багатообіцяючих дизайнерів. Ми, в свою чергу, допоможемо вам вирішити питання доставки вашого придбання на територію України.

Вартість шуби залежить від цілого ряду різних факторів: фасону (довга модель або кожушок), кольору і способу обробки хутра (стрижений, класичний, щипаний). Вже досить довгий час найпопулярнішими і дорогими є довгі шуби відтінків блегама і сапфір. Затребувані й вироби білого кольору. Багато хто віддає перевагу кожушкам, в яких зручно водити автомобіль. Якщо вас цікавлять недорогі моделі, можна придбати шубу зі шматочків норки або вироби з єнота, лисиці, каракуля, чорнобурки, каракульчі і бобра.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!