Покупки в інтернет-магазинах Португалії з доставкою по Україні

Покупки в інтернет-магазинах Португалії з доставкою по Україні

online_shopping_Portugal

Теги: Доставка з Португалії, Доставка покупок з Португалії,  Доставка товарів з Португалії, Товари з Португалії, Шопінг онлайн в Португалії, інтернет магазин Португалії, доставка з португальських інтернет магазинів

 

Сьогодні ми поговоримо про інтернет-магазини Португалії. Тут можна знайти безліч якісних товарів різних категорій. Ви ніколи не були в Португалії, але мрієте про шопінг в центрі Лісабона? Завдяки сучасним технологіям немає потреби здійснювати тривалу і дорогу подорож. Спробуйте і переконайтеся самі, віртуальний шопінг нічим не гірший! Всі товари в інтернет-магазинах розбиті по розділах, що дозволить легко і швидко ознайомитися з асортиментом і вибрати потрібну річ. Про доставку також можна не турбуватися, ми зробимо все необхідне, щоб ви своєчасно отримали свої покупки, зроблені в найзнаменитіших магазинах Португалії.

На тлі багатьох країн Євросоюзу Португалія є досить привабливою країною з точки зору шопінгу. Товари знаменитих світових брендів коштують тут приблизно так само, як і в інших європейських країнах, зате місцеві торгові марки, що виробляють високоякісну продукцію, приємно здивують вас своїми цінами.

Зі знаменитих торгових марок Португалії хочеться відзначити наступні: Anna Sousa, Tiffosi, Bata, Dom Colleto , Lanidor, Aldo, Sacoor Brothers та інші.

Що купувати в інтернет-магазинах Португалії?

Основний погляд під час шопінгу ми радимо робити на взуття та шкіряні вироби, а так само на повсякденний одяг.

Португальське взуття вже давно користується заслуженою популярністю у світі. У нашій країні стильне і якісна чоловіче взуття з Португалії користується зростаючим попитом в останні роки. Наперекір кризі та глобалізації, португальські взуттярі зберегли недоторканність традицій, доповнивши їх сучасними технологіями виробництва.

cbannersmЯкість взуття відмінна. Великою перевагою, з точки зору європейських споживачів, є його виготовлення саме в Португалії, на підприємствах, що володіють власною історією, секретами вичинки шкір і виробництва лекал. Дана особливість дає можливість підтримувати стабільно високу якість продукції, яка випускається невеликими партіями. При цьому його вартість не є завищеною. Популярність португальського взуття в Україні стрімко зростає, такі марки як Venezia, Tendenchiy, Ragazza, Mata і Valuni все частіше спокушують вітчизняних споживачів.

Що стосується трикотажу та текстилю, місцеві виробники пропонують великий вибір сучасного та недорогого одягу. Якщо порівняти ціни, наприклад, з київськими, то різниця складе не відсотки, а рази!

Коли купувати? Розпродажі в Португалії:

Знижки в Португалії позначаються словом Saldos, починаються вони з -20% і закінчуються -80%. Так що купувати під час знижок дуже навіть вигідно.
Зимові знижки  7 січня - 28 лютого
Літні знижки з 7 вересня  по 30 серпня

Популярні інтернет-магазини Португалії

Venca - іспанська компанія, яка більше двох десятиліть є великим рітейлером товарів для дому і високоякісного одягу для чоловіків, жінок і дітей. Сучасні жителі Португалії давно вибрали продукцію Venca, адже ця компанія пропонує величезний асортимент товарів за привабливими цінами.

VencaPonto Rosa - це магазин пропонує найширший вибір жіночого одягу і взуття найрізноманітніших стилів, ціновий діапазон досить широкий. Цей віртуальний фешн-бутік пропонує як повсякденний одяг, так і для особливих випадків. Асортимент поповнюється постійно.

Купуйте речі в інтернет-магазинах Португалії, і ви будете завжди виглядати стильно і дорого. Замовляючи в Португалії, скористайтеся нашою безкоштовною адресою складу Meest Portugal з розділу Доставка. Компанія Meest має свій логістичний ланцюжок і працює без посередників, тому  доставку з Португалії  пропонує всього за 4,5€ за посилку +1€/кг і максимально швидкі терміни доставки до вас додому (залежно від регіону проживання) - від 6 до 10 днів.

 

Залишити коментар

1 Коментар на "Покупки в інтернет-магазинах Португалії з доставкою по Україні"


Гість
Хто тут
September 14, 2015

(залежно від регіону проживання) – від адреси доставки