myMeest – ВАШ ЗАКОРДОННИЙ ОНЛАЙН-ШОПІНГ

myMeest – ВАШ ЗАКОРДОННИЙ ОНЛАЙН-ШОПІНГ

mm_fb_3011_4 - копия

 

Давно не секрет, що інтернет-покупки за кордоном цікаві, вигідні і мають свої переваги. В першу чергу це великий вибір товарів, яких немає в Україні, таких як модна брендовий одяг, взуття, дитячі товари, аксесуари, косметика, парфумерія, побутова техніка, електроніка, мобільні телефони та комп'ютери, товари для дому і саду, товари для відпочинку і спорту а також продукти. Експерти онлайн-шопінгу легко купують якісні товари за каталогами з інтернет-магазинів Америки, Європи і Китаю. Більшість зарубіжних інтернет-магазинів, як правило, доставляють тільки в межах країни в якій знаходяться. Навіть такі гіганти інтернет торгівлі як eBay, Amazon, 6pm, Asos, TaoBao не здійснюють доставку в Україну.

Ми доставляємо!

Автомобильные, морские и авиа перевозки в странах Европы, СНГ и Азии

 

Що таке сервіс доставки myMeest?

Сервіс myMeest - це доставка покупок з інтернет-магазинів Європи і Китаю, незалежно від того чи є доставка в Україну.
З нами відкриваються кордони онлайн-шопінгу!

На сьогодні доставка товарів здійснюється з інтернет-магазинів Китаю, Німеччини, Англії, Польщі, Іспанії, Португалії, Франції, Італії та США.

Також Ви можете купувати кілька товарів в одному або у  різних інтернет-магазинах з розривом у часі. Послуга консолідації - це об'єднання Ваших покупок в одну посилку, що істотно вигідніше, ніж доставка кожного товару окремо.

 

Як це працює?

Здійснюючи покупки в інтернет-магазинах Китаю, Європи і США заповнюючи місце доставки Ви вказуєте адресу нашого складу в цій країні (Ваша віртуальна адреса). Після того, як куплений товар прибуде на склад - ми доставимо його до Вас в Україну в найкоротші терміни.

 

У чому різниця myMeest на відміну від компаній посередників, які здійснюють доставку товарів із зарубіжних інтернет-магазинів?

Посередник замість Вас робить покупку і доставку з інтернет-магазину, комісія за таке замовлення в середньому становить 10% вартості товару. Користуючись сервісом myMeest - Ви самостійно робите онлайн покупку і доставку, вартість якої значно нижча, ніж комісія посередника і найбільш оптимальна серед інших кур'єрських служб.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!