На Amazon, eBay і Alibaba припадає дві третини міжнародних онлайн – покупок

На Amazon, eBay і Alibaba припадає дві третини міжнародних онлайн – покупок

3

 

Міжнародна поштова корпорація International Post Corporation (IPC) - асоціація з 24 національних поштових служб з усього світу, опублікувала результати міжнародного огляду покупців e-commerce. Згідно з дослідженням, приблизно дві третини всіх міжнародних покупок були здійснені з Amazon, eBay  та Alibaba.

В цьому році (2016) дослідження IPC охопили понад 24000 респондентів у 26 ринках по всій Північній Америці, Азіатсько-тихоокеанському регіоні і Європі. Директор поштової корпорації повідомляє, що в цьому році (2016) електронна комерція продовжує активно зростати. Поштовим операторам залишається лише відповідати потребам міжнародного ринку електронної комерції.

Покупки проводилися з використанням наступних пристроїв: ноутбук (41%), стаціонарний комп'ютер (36%) та планшети /смартфони (14%). Частка покупок в інтернеті за допомогою мобільних пристроїв збільшується з кожним роком, в 2015 році на 9% зростання, а в 2016 на 14%.

Також дослідження показали, що точна інформація про вартість доставки, а також безкоштовна доставка при купівлі на певну суму є найбільш важливими факторами для іноземних онлайн покупців. У клієнтів з'явилася нова тенденція, вони віддають перевагу платити за можливість відстеження товару, ніж за швидкість доставки.

Китайські інтернет  магазини є найпопулярнішими для покупців у всьому світі - на них доводиться 26% всіх міжнародних онлайн - покупок,  далі США (16%), Німеччина (15%) і Великобританія (14%).

Найбільш популярними категоріями товарів є взуття і одяг (33%); побутова електроніка (21%); книги, музика (14%); краса і здоров'я (13%).

Покупки мають в середньому невелику вагу і вартість, а також відносяться до малоцінних товарів: 45% вагою менше 500 г (1,1 фунта) і 15% на суму менше, ніж € 10, 40% вартістю від 10 € і 49 €.

 

Матеріали взято зі статті.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!