Новини. E-commerce в Європі: як поляки отоварюються онлайн

Новини. E-commerce в Європі: як поляки отоварюються онлайн

доставка из польшы

 

Як повідомляє інтернет-оглядач PaySpaseMagazine: У 2017 році поляки мають намір збільшити витрати на шопінг в Інтернеті

25% онлайн-споживачів в Польщі планують збільшити свої витрати на онлайн-шопінг. Поляки вже зараз витрачають більше на покупку одягу та аксесуарів в Інтернеті. А витрати на мобільні пристрої, навпаки, скоротилися. До того ж, чоловіки витрачають більше на електронні пристрої, а жінки - на книги, CD і фільми. Такі дані продемонстрували дослідження «E-commerce в Польщі 2016», проведене агентством Gemius.

Згідно з результатами дослідження, лише 6% онлайн-шоперів мають намір скоротити витрати на покупки в Інтернеті в наступному році.

Онлайн-споживачі в Польщі стали більше витрачати на продукцію індустрії моди. У середньому вони витрачають 83 польських злотих (19,37 євро) на місяць на одяг і аксесуари, що на 8 злотих більше, ніж в минулому році.

На думку Марека Молицький з Gemius, розвиток e-commerce обумовлено декількома факторами: зростаючою довірою до онлайн-магазинів і платіжних систем, а також можливістю заощадити час і в багатьох випадках - гроші.

Найбільш популярний онлайн-шопінг серед споживачів віком від 15 до 24 років.

 

Джерело: psm7.com

 

Теги: Доставка з Польщі, Доставка покупок з Польщі, Доставка товарів з Польщі, Шопінг онлайн в Польщі, інтернет магазини Польщі, доставка зпольських інтернет магазинів

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!


 
 Зареєструйтесь та отримайте свою віртуальну адресу за кордоном.
ОТРИМАТИ

Слідкуйте за нашими новинами!

Підписуйтесь на розсилку, та приєднуйтесь до нас у соц мережах!
ПІДПИСАТИСЬ