Новини. E-commerce в Європі: як поляки отоварюються онлайн

Новини. E-commerce в Європі: як поляки отоварюються онлайн

доставка из польшы

 

Як повідомляє інтернет-оглядач PaySpaseMagazine: У 2017 році поляки мають намір збільшити витрати на шопінг в Інтернеті

25% онлайн-споживачів в Польщі планують збільшити свої витрати на онлайн-шопінг. Поляки вже зараз витрачають більше на покупку одягу та аксесуарів в Інтернеті. А витрати на мобільні пристрої, навпаки, скоротилися. До того ж, чоловіки витрачають більше на електронні пристрої, а жінки - на книги, CD і фільми. Такі дані продемонстрували дослідження «E-commerce в Польщі 2016», проведене агентством Gemius.

Згідно з результатами дослідження, лише 6% онлайн-шоперів мають намір скоротити витрати на покупки в Інтернеті в наступному році.

Онлайн-споживачі в Польщі стали більше витрачати на продукцію індустрії моди. У середньому вони витрачають 83 польських злотих (19,37 євро) на місяць на одяг і аксесуари, що на 8 злотих більше, ніж в минулому році.

На думку Марека Молицький з Gemius, розвиток e-commerce обумовлено декількома факторами: зростаючою довірою до онлайн-магазинів і платіжних систем, а також можливістю заощадити час і в багатьох випадках - гроші.

Найбільш популярний онлайн-шопінг серед споживачів віком від 15 до 24 років.

 

Джерело: psm7.com

 

Теги: Доставка з Польщі, Доставка покупок з Польщі, Доставка товарів з Польщі, Шопінг онлайн в Польщі, інтернет магазини Польщі, доставка зпольських інтернет магазинів

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!