Новини: Кур’єр-безпілотник Amazon вперше доставив куплений товар клієнту за 13 хвилин

Новини: Кур’єр-безпілотник Amazon вперше доставив куплений товар клієнту за 13 хвилин

amazon-prime-airprivate-trialground-high-res

 

 

Компанія Amazon вже досить давно обіцяє організувати функціонуючу доставку дронами. Компанія бачить в цьому переваги як для себе, так і для покупця, так як вже не потрібно мати величезний штат кур'єрів і при цьому можна доставляти замовлення своїх клієнтів в мінімальні терміни. І ось, схоже, що давні обіцянки Amazon все таки реалізовані.

 

 

Першу доставку дронами Amazon здійснив ще 7 грудня у Великобританії, цю країну вибрали через те, що в США і Канаді є серйозні обмеження на польоти дронів.
Однак, поки компанія не стала сильно поширюватися з приводу свого першого дрон-кур'єрського досвіду і про нього громадськість дізналася в першу чергу з YouTube.

Як пояснюють в компанії, клієнт Річард Б. замовив в компанії Amazon Fire TV приставку для телевізора і поп-корн, всього доставка з урахуванням невеликих габаритів посилки зайняла 13 хвилин.

В даному випадку база звідки був посланий дрон знаходилася недалеко від замовника, а оператори вели посилку від складу і до самих дверей клієнта, контролюючи якість відправлення. Використовуваний безпілотник здатний розвинути швидкість до 88 кілометрів на годину, а його повного заряду вистачає на 24 кілометри. Літає дрон Amazon на безпечній висоті 122 метра.

Зараз послугу тестують тільки двоє людей, коли будуть прораховані всі деталі доставка дронами стане доступною всім бажаючим.

 

За матеріалам Fainaidea

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!