Новини: Китайські інтернет-магазини побили історичний рекорд

Новини: Китайські інтернет-магазини побили історичний рекорд

Made-In-China (1)

 

 

Китайська поштова служба виявилася повністю завантаженою, розпродажі тривали в період з 11 по 16 листопада. Поштові відділення та кур'єрські служби Китайської Народної Республіки за тиждень масштабних розпродажів в китайських інтернет-магазинах отримали 1,12 млрд замовлень і доставили 790 млн посилок. Про це свідчать дані Державного поштового управління Китаю.

Розпродажі тривали з 11 по 16 листопада, але більшість покупок припали саме на перший день.

Як повідомляє агентство «Сіньхуа", 11 листопада - День самотніх людей в Китаї, він же Всесвітній день шопінгу - став рекордним днем ​​в історії китайських служб експрес-доставки і пошти: їм довелося обробити 251 млн відправлень, що на 52% більше, ніж в минулому році.

З 13 листопада кількість нових замовлень пішло на спад, але разом з цим стали помітно зростати показники доставки відправлень кінцевим одержувачам. У цей день споживачам було вручено 130 млн посилок, 14 листопада - вже 160 млн, і в такому режимі кур'єри і листоноші працювали до 16 листопада включно.

Як відомо, у всьому світі замовлення товарів з Китаю через інтернет користується великим попитом. Причина - низькі ціни на самі товари і доставку, а також широкий вибір.

За матеріалами Hyser

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!