Новини myMeest: Доставка з Франції – розпочато роботу французького представництва myMeest

Новини myMeest: Доставка з Франції – розпочато роботу французького представництва myMeest

доставка франция доставка из франции в украину

Друзі, у нас чудова новина для всіх любителів онлайн-шопінгу закордоном - сервіс myMeest запускає доставку з Франції. На даний час  доставка вантажів і товарів з Франції відбувається у тестовому режимі для існуючих клієнтів, а з другої половини жовтня доставка покупок з французьких інтернет-магазинів буде доступною для всіх клієнтів сервісу myMeest.

Французькі інтернет-магазини представляють більш ніж широкий асортимент товарів високої європейської якості,  а ціновий діапазон  дозволяє знайти  товари за оптимальну вартість. Окрім того, у Франції представлені усі популярні світові інтернет-магазини, такі  як Amazon чи eBay, а також велика кількість брендових інтернет-магазинів.

 

Ми підготували Вам для ознайомлення список популярних французьких інтернет-магазинів:

 

Одяг для всієї родини

Zalando http://www.zalando.fr/

3suisses http://www.3suisses.fr/

La Redoute http://www.laredoute.fr/

Damart http://www.damart.fr/

Daxon http://www.daxon.fr/

Deguise Toi http://www.deguisetoi.fr/ карнавальні костюми

Dim http://www.dim.fr/ білизна для всієї родини

Blanche Porte http://www.blancheporte.fr/

Benetton http://shop.benetton.com/fr_fr  - жіночий, чоловічий, дитячий одяг і взуття

C & A http://www.c-and-a.com/fr/fr/shop/  жіночий, чоловічий, дитячий одяг за демократичними цінами

Cyrillus http://www.cyrillus.fr/ якісний одяг для чоловіків, жінок, дітей

Destock Sport et Mode http://www.destock-sport-et-mode.com/ дисконтний магазин спортивного одягу та взуття

Esprit http://www.esprit.fr/ жіночий, чоловічий, дитячий одяг відмінної якості

Excedence http://www.excedence.com/ сток 3suisses і Blanchporte

French Connection http://www.frenchconnection.com/ чоловічий, жіночий та дитячий одяг

Galeries Lafayette http://www.galerieslafayette.com/ найбільший мультибрендовий магазин Франції

Gemo http://www.gemo.fr/ демократична одяг і взуття для всієї родини

Ikks http://www.ikks.com/ чоловічий, жіночий та дитячий одяг

H & M http://www2.hm.com/fr_fr/index.html - модний одяг для всієї родини

Kiabi http://www.kiabi.com/ демократичний одяг для всієї родини

La Halle http://www.lahalle.com/ чоловічий, жіночий та дитячий одяг за демократичними цінами

MandM direct http://www.mandmdirect.fr/ мультибрендовий дисконтний магазин

Modz http://www.modz.fr/ одяг і аксесуари, в тому числі люксові бренди, сайт постійного розпродажу

Petit Bateau http://www.petit-bateau.fr/ жіночий, чоловічий і дитячий одяг відмінної якості

http://www.pimkie.fr/ - демократичний молодіжний одяг

Place des tendances http://www.placedestendances.com/ - мультибрендовий магазин

Quechua http://store.quechua.com/fr-FR - все для туризму і відпочинку

 

Жіночий одяг

1.2.3. http://www.1-2-3.fr/ - жіночий одяг, аксесуари

Cache Cache http://www.cache-cache.fr/ - жіноча демократична марка одягу

Camaïeu http://www.camaieu.fr/ жіноча демократична марка

CopCopine http://eboutique.cop-copine.com/ відомий французький бренд жіночого одягу

Deby debo http://shop.debydebo.fr/fr/ жіночий одяг

Derhy http://www.derhy.com/ дуже гарний жіночий одяг

Etam http://www.etam.com/ жіночий одяг та білизна

Червоний фрукт http://www.fruitrouge.fr/ приватний розпродаж

Jennyfer http://www.jennyfer.com/ молодіжний демократичний одяг

Mim http://www.mim.fr/ жіночий одяг за демократичними цінами

Naf Naf http://www.nafnaf.com/ жіночий одяг та аксесуари

Miss Sixty http://www.misssixty.com/ жіночий одяг

Kookai http://www.kookai-boutique.com/ жіночий одяг

Promod http://www.promod.fr/ жіночий одяг та аксесуари

Pimkie http://www.pimkie.fr/ жіночий одяг та аксесуари

 

Чоловічий одяг

AtlasForMen http://www.atlasformen.fr/ чоловічий одяг для відпочинку

Celio http://www.celio.com/ чоловічий одяг

Jules http://www.jules.com/ чоловічий одяг

 

Великі розміри

Emilia Lay http://www.emilialay.fr/

Castaluna http://www.castaluna.com/

Balsamik http://www.balsamik.fr/

 

Дитячий одяг та взуття (а також іграшки та товари для дітей)

Catimini http://www.catimini-boutique.com/ відомий бренд дитячого одягу і взуття

Jacadi http://www.jacadi.fr/ одяг і взуття хорошої якості

Орчестра http://www.orchestra.fr/ якісний яскравий одяг і взуття для дітей від 0 до 14 років

Okaidi http://www.okaidi.fr/ демократічний і якісний одяг від 2 до 12л.

Obaibi http://www.obaibi.fr/ демократічний і  якісний одяг для малюків

Sergent Major https://www.sergent-major.com/ одяг від 0 до 14 років, хороше співвідношення ціна / якість

Vertbaudet http://www.vertbaudet.fr/ одяг, взуття, дитяча постільна білизна

Tape à l'oeil http://www.t-a-o.com/ одяг від 0 до 12л

Tous Les Heroes http://www.tous-les-heros.com/ одяг і товари з улюбленими героями

My Toys http://www.mytoys.fr/ іграшки та товари для дітей

Poupees http://www.poupees.fr/ ляльки відомих марок

My little day http://mylittleday.fr/ все, що потрібно для дитячого свята

Petit Beguin http://www.petit-beguin.fr/ дуже яскравий і красивий одяг для малюків і білизна для дітей

La Compagnie Petits http://www.lacompagniedespetits.fr/ красивий дитячий одяг гарної якості

 

Взуття та аксесуари

Bata http://www.batashop.fr/ недороге взуття

Chic et choc http://www.chic-et-choc.fr/ cумки і біжутерія

Сrocs http://www.crocs.fr/ безкоштовна доставка від 35євро

Eram http://www.eram.fr/ недороге взуття

Spartoo http://www.spartoo.com/ мультибрендовий магазин, сумки, взуття

 

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!


 
 Зареєструйтесь та отримайте свою віртуальну адресу за кордоном.
ОТРИМАТИ

Слідкуйте за нашими новинами!

Підписуйтесь на розсилку, та приєднуйтесь до нас у соц мережах!
ПІДПИСАТИСЬ