Новини: Шопінг майбутнього. Якими будуть магазини в 2026 році

Новини: Шопінг майбутнього. Якими будуть магазини в 2026 році

покупки онлайн доставка с интернет-магазинов mymeest

 

Ще якихось 10 років тому ми не знали ні що таке Instagram, ні тим більше що таке шопінг в соціальних мережах. Та що там говорити, не так давно ми і уявити собі не могли, що можна здійснювати покупки, не встаючи з дивану. Технології розвиваються семимильними кроками, і це дає привід задуматися: якими будуть магазини ще через 10 років? Прогресивні учасники модного світу дають свої прогнози.

покупки в интернете

 

 

Прогноз 1. Мобільна революція
У 2026 році нашим головним шопінг-моллом стануть мобільні пристрої. Відповідно до досліджень компанії Forrester, до 2020 року обсяг мобільного торгівлі складе $ 252 млрд і буде дорівнює 49% від загальної кількості покупок в Інтернеті. Немає сумнівів, що ще через кілька років ці цифри зростуть у рази.

Однак мобільна революція означає набагато більше, ніж просто можливість здійснювати покупки за допомогою телефону. Вона змусить рітейлерів повністю переглянути концепцію обслуговування клієнтів. «Я думаю, що успішною буде така ідея: ви купуєте річ в магазині за допомогою мобільного пристрою, а коли приходите додому, вона вже чекає вас на порозі», - каже Христина Меркандо, засновник компанії Ringly, що випускає смарт-прикраси.

 

Прогноз 2. Магазин на дивані
Якщо все можна купити за допомогою смартфону, навіщо взагалі обтяжувати себе походом в магазин? На думку засновника компанії Rent the Runway ( «Подіум напрокат») Дженніфер Хайман, рітейлерам доведеться ставити собі це питання все частіше: «Щоб вижити в умовах конкуренції, бренди вже не зможуть обійтися без інтернет-магазинів, а найуспішніші компанії до 2026 року, можливо, взагалі будуть присутні тільки в мережі ».

Магазини майбутнього будуть нестандартними і максимально зручними для покупців. «Я думаю, що незабаром ми побачимо магазини, інтегровані в незвичні місця, такі як Uber або Airbnb. Традиційні магазини будуть використовуватися в основному не для продажу, а для зміцнення відносин між покупцями і брендами », - каже Маттіас Меттерніч, засновник компанії Cocodune, яка займається доставкою купальників. Він вважає, що оскільки для більшості людей найзручніше приміряти речі вдома, все більше брендів будуть пропонувати послугу «try before you buy» ( «спробуй, перш ніж купити»).

 

Прогноз 3. Виконання бажань
Технології обробки даних Big Data вже в змозі передбачати вагітність, розлучення і злочин (хотілося б, щоб не в такому порядку). Тому це тільки справа часу, коли вони зможуть обчислювати, про яке саме модне пальто ми будемо мріяти наступної осені. «Споживачі звикли до сервісів, заточених під виконання їхніх бажань, таких як Google і Facebook. У своїй роботі ми застосовуємо технології, які дозволяють відстежувати, що цікаво покупцям. Головним трендом в ритейлі в найближчому майбутньому стане персоналізація », - говорить Мелісса Девіс, віце-президент інтернет-магазину ShopStyle.

 

Прогноз 4. Сам собі дизайнер
Ніхто краще за вас не знає, яким ви хочете бачити той чи інший предмет гардеробу (навіть Big Data). Саме тому в найближчому майбутньому покупці почнуть приймати набагато активнішу участь у створенні речей. «Я вважаю, що незабаром придбання буде замінено співтворчістю», - говорить віце-президент інновацій для Levi's Пол Діллінджер. Технічний керівник Google ATAP Іван Пупирєв йде в своїх роздумах ще далі: «Останні 10 років люди купують багато віртуальних товарів за реальні гроші: додатки для смартфонів, сховища даних, ігрових персонажів. Можливо, в 2026 році ми будемо завантажувати ескізи на комп'ютер і друкувати речі на домашніх 3D-принтерах ».

 

Прогноз 5. Бікіні в січні
У майбутньому одяг перестане бути сезонним. Нові моделі бікіні можна буде знайти в січні, а пальто - в серпні. «Крім традиційних сезонних презентацій колекцій ми побачимо, як все частіше бренди пропонують нові тренди на протязі всього року. Це дозволить дизайнерам більше експериментувати і випускати речі, які, можливо, загубилися б у великій колекції, але можуть мати успіх в сольному виконанні », - каже Меттерніч.

 

Прогноз 6. Розумний одяг
Натільні технології буду по всюди, правда, ми не будемо їх так називати. «Через 10 років поняття« натільний »буде таким же застарілим, як« портативний» сьогодні. До 2026 року більша частина нашого гардеробу буде володіти технологічними можливостями », - впевнений Діллінджер. «Натільні технології стануть більш досконалими і здатними підключатися до мережі моментально, - підтверджує Пупирєв. - У них буде доступ до всіх хмарних сервісів і можливість надання таких послуг, як AI ». Розшифровуємо: одного разу ваша блискавка зможе застібатися сама, коли стає холодно, а спортивна сумка буде намагатися викликати у вас почуття провини.

 

Джерело: marieclaire.ua

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!