Новини: Скоро стартує онлайн-розпродаж “Кіберпонеділок”

Новини: Скоро стартує онлайн-розпродаж “Кіберпонеділок”

images

 

Як повідомляє видання Телеграф: Вже зовсім скоро відбудеться така грандіозна подія, як онлайн-розпродаж "кіберпонеділок". Кожен онлайн-покупець з нетерпінням чекає щорічний онлайн-розпродаж закордоном з великими знижками.

Для новачків, які жодного разу не брали участі в цій події, наведемо докладний опис даного заходу. Кіберпонеділок або Cyber ​​Monday, як називають його американці, є онлайн-розпродаж, що досягає по істині величезних масштабів.

Щороку дата кіберпонеділка різна, зазвичай розпродаж проводять відразу після Чорної п'ятниці в останньому тижні листопада або першому тижні грудня.

Щоб дізнатися точну дату проведення акції, слід брати за орієнтир дату американського свята Дня Подяки, який припадає на кожен четвертий четвер листопада. Відразу за ним починається Чорна п'ятниця, а після вихідних - власне кіберпонеділок 2016.

Кілька слів про історію. Вперше таке свято було організовано в США і стало продовженням Чорної п'ятниці. Зазвичай Чорна п'ятниця асоціюється з традиційними продажами в магазинах, а кіберпонеділок - з продажами товарів з хорошими знижками в інтернеті.

cyber-monday-sales-deals-840x560

 

Даний розпродаж вигадали спеціально для працівників офісу, які в силу відсутності часу в понеділок, не можуть, але дуже хочуть продовжувати покупки після Чорної п'ятниці за приємними цінами. Онлайн-розпродаж з'явився завдяки активному розвитку інтернет-магазинів і торгівлі у всесвітній павутині.

Кіберпонеділок молоде свято, якому виповниться лише 11 років. У 2000-х роках, коли американська економіка почала підніматися, Чорна п'ятниця привернула величезну кількість людей, а після її проведення були помічені тенденції покупців, продовжувати спустошувати вітрини магазинів з різними товарами.

Ближче до 2005 року були розроблені нові акції, наступаючі після Чорної п'ятниці, для залучення людей здійснювати покупки зі знижками. Кіберпонеділок у 2016 році припаде на 28 листопада. Знижки на онлайн-розпродаж ростуть з кожним роком. В 20016 році у шопінг-марафоні візьмуть участь такі відомі магазини як: Amazon; Walmart; Target; JCPenny.

Щоб витратити гроші на онлайн-розпродаж з розумом важливо розставляти пріоритети, що Вам дійсно потрібно і припаде до душі.

Скористайтеся кількома порадами:

Визначте бюджет коштів, які Ви можете витратити на покупки;

Напишіть приблизний перелік товарів, який Ви хочете придбати;

Заздалегідь ознайомтеся з пропозиціями магазинів беруть участь в такому марафон, для цього скористайтесь нашим каталогом інтернет-магазинів.

Вдалих покупок!

myMeest - надійна та швидка доставка товарів з інтернет-магазинів США, Європи та Китаю в Україну.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!