Огляд розпродажів брендового одягу та взуття в інтернет-магазині MandMDirect

Огляд розпродажів брендового одягу та взуття в інтернет-магазині MandMDirect

1c8f64cd8c5f

Теги: Доставка з Англії, Доставка покупок з Англії, Доставка товарів з Англії, Товари з Англії, Шопінг онлайн в Англії, інтернет магазини Англії, доставка з англійських інтернет магазинів

 

Раді ознайомити Вас з дуже цікавим мультибрендовим англійським інтернет –магазином  одягу та взуття MandMDirect.

Даний онлайн-маркет одразу подобається своєю простотою та зручністю. Неабияк порадує цей магазин поціновувачів спорту і активного відпочинку, в асортименті товари від провідних спортивних марок: Adidas, Puma, Asics, Nike, Reebok, Umbro  та інші.

MandMDirect постійно проводить акції, сезонні розпродажі і знижки по групах товарів. На сьогодні понад 6500 товарів продаються зі знижкою 50% від початкової вартості, близько 2500 товарів пропонуються за ціною нижче 10 фунтів. Акції на бренди теж більш ніж суттєві, зараз інтернет-магазин пропонує знижку у 80% на продукцію Adidas і 70% на товари від Diesel. Також магазин обирає «Бренд тижня» для знижок.

4 Безымянный 3

Отож, не пропустіть розпродажі від MandMDirect і купуйте вигідно. Доставка покупок  з інтернет-магазинів Англії сервісом myMeest це вдалий вибір для тих, хто хоче купувати товари закордоном, незалежно від того чи здійснюється  доставка в Україну.

Залишити коментар

1 Коментар на "Огляд розпродажів брендового одягу та взуття в інтернет-магазині MandMDirect"