Онлайн покупки: як визначити розмір одягу в інтернет-магазині

Онлайн покупки: як визначити розмір одягу в інтернет-магазині

shopping online

 

Дізнайтеся, як правильно підібрати свій розмір, замовляючи онлайн покупки, щоб не довелося повертати речі назад. Ми підкажемо, як визначити розмір одягу при покупці в інтернет-магазині.

 

Все частіше наші покупки проходять в онлайн режимі. Така данина сучасного способу і ритму життя. Купувати речі в Інтернеті зручно і швидко, ось тільки величезний мінус - немає можливості приміряти - створює масу незручностей.
І частенько при перших замовленнях у нових для нас інтернет-магазинах ми помиляємося з розміром. Доводиться повертати річ або  чекати обміну одягу на інший розмір.

Ось кілька порад для здійснення шопінгу в Інтернеті: як визначити розмір одягу он-лайн.

Для того щоб правильно підібрати свій розмір онлайн, потрібно спочатку правильно виміряти свої параметри. Виміряйте свої параметри і тримайте їх завжди під рукою. Якщо ви схильні швидко втрачати вагу або набирати її, то проводите виміри раз на місяць.

Робіть виміри м'яким метром, а не лінійкою, і не натягуйте його занадто сильно. Коли будете робити заміри, стійте природньо - не втягуйте живіт і не «тягніться» вгору.
Пам'ятайте, що довжину руки визначають в напівзігнутому положенні від плеча до зап'ястя.

0_1452250713

На кожному сайті є таблиця відповідності розмірів. Переконайтеся, що ваші розміри їм відповідають. Також перечитуйте відгуки попередніх покупців. Зазвичай промахи люди свої описують, щоб застерегти інших покупців.

Для замовлення футболки або топу досить знати обхват грудей по найбільш виступаючим точках, для сукні ще і талії. Щоб купити штани, потрібно знати обсяг талії, чи є в складі еластан і яка посадка - низька або висока. Пам'ятайте, що джинси часто вказують в дюймах.

Якщо ж примытили собі в інтернет магазині взуття, то не орієнтуйтеся тільки на розмір. Уточніть у консультанта довжину по встельці в сантиметрах і порівняйте з довжиною своєї стопи.

Пам'ятайте, що розміри відрізняються не тільки від країн-виробників, але і в залежності від бренду. Тобто у одного бренду 42 розмір може виявитися 44 ніж у іншого бренду. Якщо є можливість, підіть в магазин даного бренду на примірку, а потім купіть річ якого собі пригледіли в онлайн-магазині. Якщо ж точно такої немає, то приміряйте схожу, щоб знати чи відповідають розміри на бірці вашим розмірами.

Заведіть собі блокнот чи файл на робочому столі домашнього комп'ютера, куди б ви писали свої замітки про покупки: на якому сайті робили замовлення, які на той момент у вас були розміри і який розмір речей ви замовляли, отриманий товар підійшов вам чи ін. Особливо це буде корисно тим, хто любить експериментувати, купувати в різних магазинах  різні бренди і робити спонтанні покупки.

Незабаром у вас буде цілий список, і ви будете легко орієнтуватися в брендах і не доведеться купувати «наосліп».

Хочемо вірити, що промахи при покупках в онлайн-магазинах ви уникнете.

Вдалого шопінгу!

 

За метеріалами: sunny7.ua

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!