PayPal в Україні: історія продовжується

PayPal в Україні: історія продовжується

8c1fac90dc9f89957e3eaef354090970

Не так давно ми уже писали про переговори PayPal  та НБУ щодо повноцінного входження цієї платіжної системи в Україну. Схоже дана історія матиме продовження.

Як повідомляє інтернет-огладач PaySpaceMagazine: «До недавнього часу ініціатори виходу провайдера онлайн-платежів на український ринок пов'язували відсутність результату з політикою Нацбанку. Зараз регуляторні перешкоди прибрані. Серед інших чинників, які заважають запуску PayPal в Україні, економічні розрахунки самої компанії і те, що переговори ведуться в основному з європейським офісом, який на 80% сформований з московського підрозділу PayPal.

Для PayPal не існує поняття «закрита економіка». Компанія вже повідомила про готовність вийти на ринок Куби, незважаючи на те, що з цієї країни тільки недавно було знято економічне ембарго. Представник PayPal вже відвідав Гавану і анонсував запуск грошових переказів.

пейпал-paypal-україна

В Україні ситуація менш однозначна. Українці досі не можуть повноцінно використовувати функціонал цієї платіжної системи.

Проте, відмовлятися від PayPal в Україні не збираються. Про подальші кроки по залученню американської компанії на вітчизняний ринок розповіли під час конференції FinTech Meetup 2016, яка відбулася в Києві 17 травня.

Ініціатор переговорного процесу з PayPal, Ілля Кенігштейн анонсував створення офіційного листа до Президента України. Документ планують викласти в інтернеті у відкритому доступі і зібрати 100 тис. підписів, тим самим доручаючи главі держави сприяти повноцінній роботі PayPal в нашій країні.»

Джерело: http://psm7.com/paypal-v-ukraine-sleduyushhie-shagi.html

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!