Поштомат – зручний спосіб доставки Ваших відправлень.

Поштомат – зручний спосіб доставки Ваших відправлень.

n_1103153394_3

Раніше ми повідомляли наших клієнтів про можливість доставки посилок у поштомати, які знаходяться у відділеннях Приват Банку. В цьому матеріалі хочемо більше розповісти про даний спосіб отримання Ваших посилок.

Поштомат – це автоматичний поштовий термінал самообслуговування, у якому клієнт може в зручний для нього час самостійно отримувати посилки.

Ні для кого не секрет, що на сьогодні Приват Банк має найбільш розгалужену мережу відділень по Україні, які широко представлені у великих містах, районних центрах і навіть селах . Ми зустрічаємо банківські відділення по дорозі на роботу, навчання, в торгових центрах чи біля свого дому або офісу. Окрім звичного набору банкоматів і терміналів для оплати послуг, уже понад рік у відділеннях Приват Банку знаходяться поштомати для отримання посилок. Сервіс myMeest здійснює доставку Ваших покупок з інтернет-магазинів Європи та Китаю в усі поштомати Приват Банку.
Зручність такого способу отримання посилок є очевидною. В першу чергу це завжди поруч. По друге це зручно, оскільки всі дії ви проводити самостійно в терміналі самообслуговування, а сама процедура не складніша ніж поповнити мобільний (можете переконатись в цьому переглянувши відео). І по третє це швидко, отримання Вашої посилки у відділенні банку займе не більше 5 хв.

Отже, щоб здійснити доставку в поштомат у відділенні Приват Банку потрібно на сайті сервісу mymeest.com, у своєму кабінеті обрати розділ «Отримувачі» і натиснути кнопку «Додати отримувача». Далі з’явиться форма для заповнення даних, після того як буде вказано місто, внизу форми з’явиться «Вибір місця доручення» (місце доставки) в якому потрібно обрати «На відділення або поштомат Приват Банку». Наприкінці заповнення форми натиснути «Зберегти». Таким чином здійснюючи замовлення відправлення Ви вказуєте саме це місце доставки.

Pochtomat (1)
Коли посилку буде доставлено, Вам буде надіслано СМС-повідомлення та лист електронною поштою, що посилка прийшла і знаходиться у поштоматі. Після цього ви зможете забрати своє відправлення підтвердивши свою особу в терміналі самообслуговування за допомогою карти або телефону та оплативши покупку.
Також хочемо зазначити, що габарити посилки повинні складати не більше 37 см x 35 см x 61 см, а максимальний термін зберігання становить 5 днів.

Бажаємо вам вдалих покупок!
З повагою, команда сервісу доставки myMeest.

PS. Друзі, нам дуже важлива ваша думка стосовно доставки в поштомати. Пишіть в коментарях наскільки для Вас є цікавим такий спосіб доставки, чи користувались Ви уже такою послугою, поділіться своїм досвідом та враженнями.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!