Повальний онлайн-шопінг: європейці одягаються в Інтернеті

Повальний онлайн-шопінг: європейці одягаються в Інтернеті

online-shopping

Як пише Pay Space Magazine: У 2015 році більше половини онлайн-споживачів в Європейському Союзі придбали повсякденний або спортивний одяг в Інтернеті. Одяг - найпопулярніша категорія онлайн-товарів в таких європейських країнах, як Великобританія, Німеччина, Франція, Росія, Польща, Туреччина та Фінляндія. Такими є результати дослідження онлайн-продажів одягу дослідницької компанії yStats.com.

Більш того, частка роздрібних продажів цієї категорії товарів в секторі e-commerce продовжує зростати. У Великобританії в першій половині 2016 року понад 10% покупок одягу були зроблені онлайн. Інші країни Західної Європі теж не відстають. Згідно з прогнозами yStats, до 2025 року більше третини покупок одягу в Німеччині будуть зроблені в Інтернеті.

Проте, онлайн фешн-індустрія в Європі і в усьому світі все ще намагається побороти значні недоліки, такі як часті випадки повернення товарів. Багато споживачів повертають одяг і аксесуари, куплені онлайн, тому що ті не відповідають їх очікуванням. А все через неможливість приміряти товар перед покупкою.

Джерело: http://psm7.com/bolshe-poloviny-evropejcev-odevayutsya-v-internete.html

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!