Покупки в Англії: однофунтові інтернет-магазини

Покупки в Англії: однофунтові інтернет-магазини

$T2eC16VHJHIFFhc(iE pBR4!4(ZFF!--60_35

 

 

Всі ми не раз зустрічали на вулицях наших міст магазинчики  "Все по 1 гривні", і бачили як з часом цифра змінювалась під впливом інфляції. В таких магазинах завжди можна знайти багато різного дрібного і корисного краму. Звичайно далеко не всі ціни на товари в таких крамницях такі ж як і її назва, і якість продукції там  не завжди радує.

А що ж у Європі?

Виявляється там теж є такі магазини, і навіть в інтернеті, і ціни там строго на все - 1 фунт. Отож, якщо ви уже накупили товарів в Англії то можна в посилку докинути кілька дешевих товарів з таких магазинів. Вашій увазі два популярних англійських інтернет-магазини де всі товари по ціні 1 фунт.

Poundshop.com і Poundland.co.uk - ці інтернет-магазини пропонують досить широкий асортимент різноманітних товарів для дому, саду, господарства, відпочинку і святкувань, а також іграшки, білизна, одяг, товари для здоровя та догляду, канцелярія, їжа та напої, товари для домашніх тварин та багато іншого. Тут ви знайдете багато цікавих речей для декору, дизайну, занять творчістю і хобі та безліч приємних дрібничок.

.Стандартна доставка в межах Великобританії платна і складає 3,74 і 5 фунтів, тому вигідність покупок в таких магазинах матиме сенс при замовленні декількох товарів.

 

 

 

Залишити коментар

2 Коментарі на "Покупки в Англії: однофунтові інтернет-магазини"


Гість
Елена
November 16, 2016

Здравствуйте! На сайте https://www.poundshop.com указано что они в Украину не доставляют, или все же возможно? Заранее спасибо за ответ!