Скільки заробив Amazon

Скільки заробив Amazon

Bezos-Amazon-e1421161028363-1940x1090-900x450

Як повідомляє інтернет-оглядач  PaySpace Magazine: "Доходи Amazon зазвичай вражають, чого не скажеш про прибуток. Джеф Безос, засновник і гендиректор проекту не раз казав про те, що отримання прибутку не є пріоритетом для Amazon. Саме завдяки тому, що Безос багато років поспіль надавав перевагу інвестуванню  доходів  в розвиток нових напрямків діяльності, сьогодні компанія є лідером ринку інтернет-рітейлу.

 

Фінансові звіти компанії зазвичай важко спрогнозувати. І в цьому році Безос здивував інвесторів, оголосивши про те, що компанії вдалося отримати істотний прибуток за перший квартал поточного року.

 

Цифри: Amazon повідомив про чистий прибуток за квартал у розмірі $ 513 млн, або $ 1,07 на акцію. За той же період в минулому році збитки компанії досягли $ 57 млн, або 12 центів на акцію.

 

Загальний обсяг продажів компанії (виручка) теж перевершив очікування і досяг $ 29,1 млрд. Тільки сервіс Amazon Web Services приніс $ 2,57 млрд. На початку 2016 року.

 

Експерти вважають, що наступні квартали теж принесуть компанії великий прибуток. Це означає, що інвестори Amazon нарешті отримають довгоочікувану вигоду. Якщо Безос знову не вклали отримані гроші в новий вид бізнесу."

Джерело: http://psm7.com/amazon-poluchil-rekordnuyu-pribyl.html

Сервіс myMeest здійснює доставку товарів з Amazon.de (найбільший європейський підрозділ компанії, знаходиться в Німеччині) в Україну.

 

 

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!