Чому товари з Китаю такі популярні?

Чому товари з Китаю такі популярні?

china-s-internet-is-getting-faster-infographic-a93a728d4a

Сьогодні китайські магазини онлайн пропонують широкий асортимент найрізноманітнішої продукції: ви зможете підібрати практично будь-який товар. Їх якість за звичай  не поступається продукції іменитих брендів, а вартість істотно нижча. Навіщо тоді платити дорожче, якщо можна придбати такий же товар на більш приємних умовах? Крім того, замовити товар з Китаю зараз не складає труднощів. Якщо вас хвилює доставка товарів з Китаю, не варто переживати: ми швидко і недорого доставимо всі ваші придбання.

Не дарма китайські інтернет-магазини стають все більш популярними. Для багатьох замовлення різноманітних товарів з Піднебесної давно став звичайною справою. Чим пояснюється таку популярність? Що вабить покупців, як замовити товар з Китаю за вигідною ціною? Спробуємо відповісти на ці питання.

Особливості замовлення товарів у Китаї?

Найбільшою причиною популярності товарів з китайських магазинів є низька вартість. На сайтах Ви знайдете широкий вибір товарів, який постійно оновлюється, велика кількість популярних брендів. Доступна вартість продукції пояснюється тим, що Ви купуєте товари, що сподобалися безпосередньо у виробника, без посередницької націнки. Відповідно, ціна значно нижча, а високі стандарти якості залишаються.

Сучасні браузери, наприклад, Google Chrome, дозволяють здійснювати автоматичний переклад сторінок будь-якого зарубіжного сайту. Тому Ви легко розберетеся в сайті будь-якого інтернет-магазину Китаю і без проблем замовите товар, який сподобався.

Зверніть увагу: товари з Піднебесної не рекомендується замовляти під час святкування Нового року за китайським календарем. Це період приблизно з 20 січня по 25 лютого, дати завжди трохи відрізняються. У цей час китайські магазини не працюють - жителі країни святкують новий рік, тому, замовивши товар в цей час, ви навряд чи отримаєте його до березня. Бажано оформити замовлення до 20 січня, а відновити покупки можна з 1 березня.

Що вигідно купувати в Китаї?

Найбільш вигідними китайськими товарами вважаються мобільні телефони, які можна купити за ціною в два-три рази нижче, ніж у аналогів в місцевих магазинах. Це також відноситься до планшетів, електронних книг і плеєрів. Не варто замовляти ноутбуки, вони часто не відповідають європейським стандартам якості. Китайські магазини пропонують дуже багато різних цікавих речей, які не продаються в Україні. Це різні масажери, пристрої для укладання волосся, товари для дому що полегшують повсякденний побут. Ця оригінальна і недорога продукція користується великою популярністю. Також вигідно замовляти взуття, одяг, аксесуари і дитячі речі.

cn24pay_banner_1_mld_tovarov

Місцева мода дуже своєрідна, але на великих інтернет-майданчиках Китаю продають європейські моделі і дешеві копії популярних брендів. Перед тим, як замовляти товар, зверніть увагу на ряд нюансів. Подивіться інформацію про продавця, зазвичай на сайті вказано його рейтинг і перераховані гарантії. Врахуйте, що один і той же товар можуть пропонувати різні продавці, відповідно, ціни можуть відрізнятися.

Вигідних Вам покупок з доставкою від myMeest!

Залишити коментар

1 Коментар на "Чому товари з Китаю такі популярні?"


Гість
София
September 28, 2015

Товары напрямую из Китая не обязательно должны быть плохими или бракованными – это суждение уже давным давно устарело! Некоторые вещи, купленные от китайского производителя, прослужили мне в быту гораздо дольше, нежели от поставщиков европейских стран!