Великобританія займає перше місце в Європі за обсягом онлайн-покупок

Великобританія займає перше місце в Європі за обсягом онлайн-покупок

онлайн-шопинг покупки-онлайн

Теги: Доставка з Великобританії, Доставка покупок з Великобританії, Товари з Великобританії, Шопінг в Великобританії, інтернет магазини Великобританії, доставка з англійських інтернет магазинів

 

Жителі Великобританії за 2015 рік зробили покупки в онлайн-магазинах на суму € 56,4 млрд, повідомляє Fashionunited з посиланням на дослідження переваг і купівельних звичок європейців, проведене логістичною компанією PostNord.

Підкреслюється, що обсяг покупок через інтернет в Великобританії склав третину (29,8%) від загальноєвропейського обсягу покупок. На другому і третьому місцях за інтернет-покупок виявилися Німеччина і Скандинавські країни.

Повідомляється, що в 2015 році 253 млн європейців зробили покупки в інтернеті на суму € 189 млрд. Цей показник виріс з 2014 року на € 9 млрд.

У логістичної компанії з'ясували, що для клієнтів вартість доставки є одним з найбільш важливих факторів при здійсненні покупок через інтернет. Після цього покупці звертають увагу на варіанти і швидкість доставки.

У дослідженні також виявлено, що 176 млн осіб роблять покупки на сайтах зарубіжних інтернет-магазинів. Підкреслюється, що число таких покупок зросла на 17 млн ​​за рік.

Також повідомляється, що Великобританія і Німеччина очолюють список найпопулярніших дистриб'юторів онлайн-продукції.

Джерело: internetua.com

 

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!