Вигідні покупки на сайті alibaba.com

Вигідні покупки на сайті alibaba.com

1016_alibabayahoo_630x420

На сьогоднішній день на ринку України одне з лідируючих місць займають товари китайського виробництва. Товари з позначкою «made in China» не рідкість в найрізноманітніших  галузях, таких як побутова техніка, дитячі іграшки, посуд, мобільні телефони, автомобілі та багато інших. Варто відзначити, що асортимент цих товарів дуже широкий, кожен, навіть найвибагливіший покупець, зможе знайти собі товар до душі. Наприклад, китайські телефони, зроблені під копію відомих розкручених брендів, повторюють всі функціональні можливості свого дорогого «побратима», але ціна їх значно нижча. До того ж, вже давно не секрет, що багато виробників європейських товарів запускають свої заводи на території КНР. Саме на цих заводах виготовляють комплектуючі до телефонів і здійснюють збірку апарату, а продають вже зі знаменитим лейблом і гордою назвою країни виробника даної марки. Виникає питання, чи є сенс платити на порядок вище за розкручене брендове ім'я?

В XXI столітті інформаційних і передових технологій немає необхідності їздити за покупками в інші країни або стояти в чергах в магазинах. Все більш популярною стає інтернет-торгівля і, звичайно, не останнє місце в ній займають  китайські магазини. Адже набагато простіше і зручніше купити необхідний товар, не виходячи з дому! Одним із затребуваних торгових ресурсів є сайт alibaba.com. При першому знайомстві з сайтом вас здивує приємний і легкий у використанні інтерфейс. Дуже великий вибір недорогих і якісних товарів китайського походження може запропонувати своїм покупцям Алібаба. Китай - країна, де можна вибрати з величезної кількості товарів на будь-який смак і гаманець. Сайт alibaba.com постійно вдосконалюється, асортимент оновлюється щодня.

Давайте відповімо на питання, яке хвилює багатьох: як купувати на alibaba? Немає нічого простішого! Все, що необхідно - це уважно дотримуватися всіх інструкцій! І от ви вже майже володар вподобаного товару. Залишилося тільки набратися терпіння і дочекатися довгоочікувану посилочку. А ми подбаємо про те, щоб ви її отримали якомога швидше, адже доставка товарів з Китаю - це наша робота.

sell-on-Alibaba-buyers-sellers-search

Але необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Оскільки даний сайт відкритий для великої кількості людей, нерідко трапляється, що недобросовісні продавці, а то й зовсім шахраї, можуть скористатися чесним ім'ям знаменитої торгової площадки. Щоб убезпечити себе, необхідно читати відгуки про продавців і працювати тільки з надійними торговцями, тобто з тими, у яких стоїть статус Gold Supplier. Це є гарантією того, що продавець чесний, а угода буде успішною.

При виникненні будь-яких питань про товар скористайтеся кнопкою «Почати чат». Ця функція дає можливість задати ваші запитання безпосередньо продавцеві. До того ж можна налаштувати переклад в реальному часі, і ви зможете спілкуватися з постачальником рідною мовою, а онлайн-перекладач допоможе вам зрозуміти один одного.

Сайт alibaba.com не займається виготовленням або реалізацією продукції, це онлайн-платформа для купівлі та продажу, для успішних взаємин продавця з покупцем. Тому, перш ніж укласти угоду з постачальником, ми настійно рекомендуємо поспілкуватися в режимі онлайн, попросити всі відповідні документи на товар і перевірити банківські рахунки торговця, щоб з'ясувати, чи є рахунками компанії або приватної особи.

На сайті alibaba.com покупки здійснювати може кожен , адже ціни приємно тішать всі категорії населення. Особливо вигідно і приємно купувати товари оптовим покупцям, приватним підприємцям, адже тут можна купити оргтехніку та товари для офісу на 40 відсотків дешевше, ніж на інших Інтернет-ресурсах. А якщо замовити велику партію товару, можна ще отримати і додаткову знижку! Хто відмовиться від такої вигідної пропозиції?

Доставку з Китаю безпосередньо Вам в руки або в офіс забезпечить myMeest!

Термін доставки з Китаю в Україну - 7-9 днів і кур'єрська доставка по Україні - 1-3 дні.

Вартість відправлення - $9/кг, мінімальний вага - 1 кг, відповідно мінімальна вартість $9.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!