Вигідні покупки на amazon.de

Вигідні покупки на amazon.de

Amazon-Geburtstag

Головою та засновником інтернет-компанії Amazon є Джеф Безос. У 1994 році Безос пішов з позиції віце-президента в компанії DE Shaw & Co і заснував свій інтернет-магазин, що спеціалізується на продажі книг в Штатах. Підприємець зробив ставку на потенціал своєї інтернет-компанії, і за кілька років свого існування сайт Amazon став одним з лідируючих проектів з продажу через всесвітню павутину. На сьогоднішній день сайти компанії існують в багатьох країнах світу. Відвідувачі з усіх куточків земної кулі відвідують сайти Амазон з метою покупки різноманітних якісних товарів за невисокою ціною.

Найбільший підрозділ в Європі

Німецький інтернет магазин Amazon.de є найбільшим підрозділом компанії на просторах Європи, яке було відкрито ще в 1998 році. Філії компанії розташовані в трьох містах Німеччини: Райнберзі, Регенсбурзі і Грабене. На сайті Амазон (Німеччина) представлений широкий асортимент товарів різних категорій. Тут ви знайдете книги, комп'ютерні ігри, аудіо, відео, одяг від різноманітних світових брендів, різну техніку, деталі до автомобілів і багато іншого.  Важливо знати: якщо ви знайшли товар, який сподобався на будь-якому  іншому сайті, не поспішайте його купувати, перевірте ціну на цей же товар на Amazon.de, впевнені, ви заощадите до 10-20%, а то й більше. Також буває, що товар, який ви тільки збиралися купити, раптово розпроданий на сайті або нема відповідного розміру, не поспішайте засмучуватися - біжіть на амазон. Той же новий товар від різних магазинів можна купити на Амазон або знайти аналогічний.

Проста  Реєстрація на сайті

Реєстрація дуже проста і займе всього хвилину вашого часу. Зареєструвавшись на одному з сайтів Амазон, ви зможете використовувати свої дані на будь-якому з інших інтернет-ресурсів цієї компанії.

Amazon SpielzeugДля реєстрації натисніть на кнопку Hallo! Anmelden Mein Konto. після чого клікніть на посилання з написом «Starten Sie hier». На сторінці, яка відкриється, вам належить ввести свої дані:

  • Mein Name ist - введіть ваше ім'я;
  • Meine E-Mail - Adresse lautet - введіть адресу електронної пошти;
  • Bitte nochmal eingeben - підтвердіть адресу еклектронної пошти;
  • Geben Sie ein neues Passwort ein - введіть пароль;
  • Bitte nochmal eingeben - підтвердіть пароль.

Після того, як ви ввели всі дані, натисніть на кнопку Konto anlagen, і реєстрація буде завершена.

Товари за найкращою ціною

На сайті amazon.dе ви знайдете багатий асортимент товарів різноманітних  категорій. Тут представлені як нові, так і потримані речі. Ціни тут значно нижчі, ніж вартість аналогічних товарів в Україні, а асортимент просто величезний. Amazon - це місце, де ви можете купувати необхідну продукцію з усього світу за найнижчими цінами. Шукати потрібний вам товар можна за категоріями, або ж ввести його найменування в рядок пошуку на німецькій або англійській мові. Також можливий фільтр пропозицій за торговими марками. Після того, як ви ввели ваш запит, сайт запропонує вам кілька товарів в різному стані і за різною ціною. Завдяки цьому, ви зможете вибрати найвигіднішу для вас пропозицію. Це обумовлено тим, що на онлайн майданчику торгує як сама компанія, так і продавці, які платять за право продажу на сайті певну комісію. Всі платежі приймаються Амазоном, що гарантує вам повну безпеку покупки товару у третіх осіб. Тут ви можете здійснювати покупки без будь-яких побоювань або сумнівів. Ще не було випадку, щоб хтось із покупців був обманутий на платформі Amazon.

Вартість товару на сайті Amazon.de вказана в євро. І хоча на американському Амазон ціни будуть ті самі, але в доларах, доставка з Європи вам обійдеться дешевше, а посилку ви отримаєте швидше. Оплатити свою покупку ви можете безпосередньо за допомогою платіжної картки.

Здійснюйте вигідні покупки на Amazon.de ,а myMeest недорого і в найкоротші терміни доставить вам їх!

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!