Як визначити європейський розмір одягу?

Як визначити європейський розмір одягу?

d9e49ba242d35e1dbac347c552d20a25089afc00_1000

Купуючи одяг у звичайному магазині, ми навіть не вивчаємо ярличок, а просто міряємо вподобану річ. Але що робити, коли одяг купується дистанційно? Ситуація ускладнюється, якщо ви віддаєте перевагу  європейським інтернет магазинам. На продукції,  що запропонована тут, розмір позначається відповідно до правил країни-виробнику, а тому , щоб шопінг вдався, варто заздалегідь визначити свій розмір в іноземних системах виміру .

Як визначити європейський розмір одягу? Для цього треба знати свій український розмір. Від цього значення відніміть 6, щоб отримати розмір одягу, прийнятий у більшості європейських країн. Так, тендітним жінкам з 40-м розміром підійде 34, 42-ий відповідає 36, 44 - 38 і т.д. Чоловікам у цьому плані трохи легше - розмірна шкала більшості європейських виробників збігається з вітчизняною нумерацією.

Але не забувайте, що кожен бренд шиє одяг за своїми лекалами, тому речі з одним і тим же маркуванням різних торгових марок можуть виглядати на вас зовсім по-різному. Якщо вам подобається фірмовий одяг з Європи, варто приміряти речі кількох улюблених брендів і запам'ятати маркування, що відповідає вашому розміру. Але не завжди є така можливість, якщо ви обираєте одяг в Інтернеті. Тому ми рекомендуємо скористатися вимірювальною стрічкою і максимально точно визначити свій розмір.

Щоб дізнатися свій розмір, треба виміряти три основних параметри: об'єм грудей, стегон і талії. Обхват грудей і стегон заміряємо по  точкаточках, що найбільше виступають. Розміщуючи вимірювальну стрічку на талії, відшукайте найвужче місце. Стрічка повинна бути щільно притиснута до тіла, але не варто її надмірно затягувати. Ріст вимірюємо, притулившись п'ятами, сідницями, спиною і потилицею до рівної вертикальної поверхні. Отримавши всі необхідні значення, визначаємо українські та європейські розміри одягу за допомогою спеціальних таблиць. Їх без зусиль можна знайти в мережі.

illyustraciya-k-snyatiyu-merok-dlya-razmerov-odezhdy-ukraina

Існує також універсальна буквена шкала розмірів. Розібратися в ній не складе труднощів для тих, хто хоч трохи знає англійську мову. XS - extra small (наймініатюрніший , відповідає 32-34 європейському розміру), S - small (маленький розмір - 34/36), M - medium (середні параметри 38-40), L - large (великий - 42-44) і XL - extra large (найбільший) і XXL (супер великий).

Але не весь одяг з Європи відповідає одній розмірній шкалі. Багато панянок, які віддають перевагу купувати закордонні речі з доставкою, стикалися з тим, що європейські розміри одягу можуть відрізнятися між собою. У німецьких, італійських, і французьких виробників є власна розмірна сітка.

Щоб не заплутатися в маркуванні, вирішіть, який саме з європейських розмірів і для яких речей вам цікавий. Так, якщо ви хочете дізнатися свій німецький розмір для придбання сорочки - виміряйте обхват грудей. Отриманий результат 74-77см означає, що ви володарка 32-го розміру, 78-81см відповідають 34-му, а 82-85, як нескладно здогадатися, 36-му. Якщо ви хочете придбати штани, вам треба буде визначити обхват стегон, талії і довжину ніг. Так, якщо обсяг вашої талії становить 60-62см, стегон - 84-87 см, а довжина ніг - 105-106 см, сміливо вибирайте штани 32-го розміру. Знімаючи мірку, врахуйте, що обхват грудей рекомендується вимірювати в зручній білизні. У представників сильної статі талія вимірюється там, де проходить пояс штанів.

У тому випадку, якщо ви точно знаєте потрібний вітчизняний розмір, можна легко вирахувати європейський за спеціальною таблицею. Так, якщо у вас 42-й український розмір, вам підійдуть 36-й французький, 34-й німецький, 8-й англійську і 38-й італійська. Знаючи це, нескладно дізнатися і інші розміри. Щоб обчислити німецьке маркування, треба від вітчизняного розміру відняти 6, французьке - 4, італійське - 2, англійське - 32. Такі підрахунки найчастіше виправдовують себе, але рекомендуємо бути обережними власницям нестандартних фігур, у яких, наприклад, вузька талія і великі груди.

У більшості магазинів біля розміру товару є розмірна таблиця, за якою можна точо встановити відповідний саме вам. Тому  не потрудіться перевірити, в деяких є віртуальні примірочні, де можна подивитися на річ, як вона буде виглядати на людині.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!