Як економити на доставці товарів з інтернет-магазинів Іспанії на склад myMeest

Як економити на доставці товарів з інтернет-магазинів Іспанії на склад myMeest

1421926342_TresAguas_1

Ті з нас, хто уже купував онлайн закордоном знають, що далеко не у всіх магазинах є безкоштовна доставка товарів. При здійсненні покупок в інтернет-магазинах Іспанії існує два варіанти доставки в межах країни, тобто до нашого складу:

1. Платна доставка (як правило 3-4 євро за товар) або ліміт суми покупок (як правило від 50 євро) коли доставка безкоштовна в межах країни.

2. Безкоштовна доставка в найближчий фірмовий магазин (в торговий центр)

Для мінімізації Ваших витрат на доставку в межах Іспанії сервіс myMeest здійснює забор ваших покупок з магазинів в торговому центрі TresAguas в місті Alcorcon (передмістя Мадрида). Вартість послуги 1 євро за покупку (мінімум 3 євро). 

Як це працює?

1. При здійсненні покупки обираєте доставку в магазин в ТЦ TresAguas в місті Alcorcon (якщо така адреса є в переліку доставки інтернет-магазину).

2. Отримувачем покупки вкажіть: Gotvyanskyy Olexandr

3. В кабінеті myMeest створючи замовлення на доставку в описі вказуєте (наприклад): "Забір з магазину Zara, cорочка, штани..."

Перелік деяких фірмових магазинів в ТЦ TresAguasBershka, Zara, Stradivarius, Benettone, Oysho, Trucco, Woman Secret, Blanco, H&M, Pull&Bear, Mango, Cortefiel, Desigual, Massimo Dutti, Top Queens, Shana, Calzedonia, NewYorker, Etam, October, Lefties.

Бажаємо вдалих покупок!

 

З повагою,

Сервіс доставки myMeest

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!