Як швидко здійснюють онлайн – покупки в Європі

Як швидко здійснюють онлайн – покупки в Європі

mymeest

Покупці рідко одразу здійснюють купівлю в інтернеті, як тільки знайшли необхідний товар. Більшості людей потрібно не мало часу, щоб обміркувати придбання.

Онлайн шопінг - платформа Shopalike провела аналіз поведінки європейських споживачів Чехії, Німеччини, Данії, Іспанії, Фінляндії, Франції, Італії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції та Словаччини. За основу було взято 160 категорій товарів  та проаналізовано близько 100 млн позицій.

Ми виділили найцікавіші дані по товарам, які часто купують в інтернеті.

 

Shoes-Free-Download-PNGЩоб здійснити онлайн - покупку кросівок, французам необхідно близько 8 годин. А покупці Норвегії на роздуми про придбання даного товару витрачають до 10 хвилин. В середньому результат по всіх вище перерахованих країнах на покупку спортивного взуття "онлайн" становить близько 2 годин.

 

 

Jeans-PNG-ImageНа покупку джинсів в інтернет - магазині європейцям необхідно до 2 годин, а ось французам перед здійсненням покупки необхідно до 20 годин на роздуми.

 

 

 

 

  

cУ Чехії на придбання сумки йде близько 15 годин, а на інші категорії товарів - близько 30 хвилин.  У середньому, жінки витрачають на купівлю даного аксесуару від 2 до 3 годин.

 

 

 

   

Sofa-Free-PNG-ImageКатегорія меблі займає найбільшу кількість часу для здійснення купівлі в мережі. В цілому час, який необхідний європейцям - 19 годин, за винятком поляків - їм для придбання меблів необхідно 4 дні.

 

Найшвидші по здійсненню покупок онлайн є іспанці та італійці. Їм достатньо не більше години на придбання одягу та інших аксесуарів, а на покупку меблів близько 30 хвилин.

 

А скільки часу необхідно Вам, щоб здійснити покупку в інтернеті?  Напишіть свою відповідь у коментарі.

 

Матеріал взято зі статті.

Залишити коментар

Прокоментуйте першим!