Країни купівлі

Країни

Доставка зі складу Німеччини

Склади myMeest не приймають посилки з відтермінуванням оплати. Деякі інтернет — магазини в Європі надають можливість оплатити посилку по факту її доручення. З такими посилками myMeest не працює. Всі посилки, які ви відправляєте на склад myMeest мають бути вже оплачені.

Категорія

Верифікація

У зв'язку із збільшенням випадків використання крадених карт при покупках у німецьких інтернет-магазинах та подальшої відправки цих покупок на наш склад, з метою ідентифікації, просимо Вас завантажити два документи в Особистому кабінеті обравши тип документу:

  • Паспорт національний, 1-ша сторінка (або ID картка) (Німеччина)
  • Паспорт національний, сторінка прописки (або Додаток до ID картки «Довідка про реєстрацію місця проживання») (Німеччина)

Прохання зробити чітке фото або скан копію оригіналу документу. Нечіткі документи, ксерокопії, тощо не можуть бути верифіковані.

Замість паспорта громадянина України може бути завантажений Дипломатичний паспорт, Посвідка на тимчасове проживання, тощо. Окремим файлом просимо додати документ, що засвідчує реєстрацію місця проживання.

Якщо Ваші документи не верифіковані протягом 24 годин після завантаження, або у Вас додаткові запитання стосовно верифікації прохання звернутися у службу підтримки клієнтів myMeest.