Країни купівлі

Країни

Доставка зі складу в США

Склади myMeest не приймають посилки з відтермінуванням оплати. Деякі інтернет—магазини в США надають можливість оплатити посилку по факту її доручення. З такими посилками myMeest не працює. Всі посилки, які ви відправляєте на склад myMeest мають бути вже оплачені.

Категорія

Важливо знати

Для чого потрібна адреса в США?

Зазвичай більшість інтернет-магазинів США не мають міжнародної доставки або її вартість дуже висока. Ми пропонуємо вам використовувати адресу наших складів у якості своєї адреси для доставки по США. Так ви зможете купувати в США без обмежень, всі ваші покупки надійдуть до наших складів та після сканування потраплять до вашого особистого кабінету.

Яку адресу використовувати?

За адресою в Нью-Джерсі - знаходиться наш основний склад, його використання безкоштовне. Термін безкоштовного зберігання на ньому ваших покупок, які ви плануєте об’єднувати в одну або декілька посилок, становить 28 днів.

За другою адресою знаходиться наш додатковий склад в безподатковому штаті Делавер. Якщо ви адресуєте покупку на нашу адресу в цьому штаті, ви не платити податок на товар (sales tax).

Щоб довідатись, куди направляти свої покупки, при замовленні товару введіть у якості адреси доставки - адресу нашого головного складу в штаті Нью-Джерсі. Якщо при розрахунку вартості товару на сайті додається - sales tax, товар треба направляти на склад в штаті Делавер. Це дозволить вам гарно зекономити.

Усі замовлення, отримані на складі в безподатковому штаті Делавер, будуть перевезені на основний склад в штаті Нью-Джерсі і після цього будуть доступними для подальших дій. Вартість перевезення одного замовлення/трекового номеру зі складу в штаті Делавер на головний склад в Нью-Джерсі становить лише $1. Статус трекового номеру/товару зміниться у вашому кабінеті на “Доставлено” після його перевезення на головний склад, в термін 1-2 робочих днів. Вартість $1 буде вказано в загальному рахунку за доставку із США.

Як відслідковувати статуси доставки товарів по території США на склад Meest, що доставляються компаніями FedEx/UPS/USPS?

Статуси пакунків з інтернет-магазинів можна відслідковувати на сайті перевізника або в особистому кабінеті. Для цього потрібно натиснути на назву перевізника (поруч із зареєстрованим трековим номером).

Оновлення статусу пакунків, що надходять на наш склад, займає до 8 годин (довше у святковий час). Склад та офіс в штаті Нью-Джерсі працюють з понеділка по суботу, a в штаті Делавері з понеділка по п'ятницю. Посилку, що надійшла у вихідний або після робочий час, буде доставлено на склад наступного робочого дня. 

Що означає інформація: "Business was closed. We’ll try again on the next business day"?

Це означає, що посилки привезли на склад у неробочий час. Не хвилюйтеся, більшість перевізників доставлять ваші замовлення з інтернет-магазинів автоматично наступного робочого дня

Що робити, якщо продавець не надав номера відстеження (tracking number)?

Якщо продавець не надав трековий номер або відправив товар службою, яка не надає трековий номер, тоді ми присвоюємо свій внутрішній трековий номер і записуємо в систему за прізвищем отримувача. Якщо на пакеті буде вказано номер вашого кабінету (ваш ІD), тоді номер, що ми присвоїли, буде додано до особистого кабінету отримувача.

  • Листи або дрібні товари матимуть номер, що буде починатися з букви «L», наприклад, L1161191303;
  • Товари більшого формату матимуть номер, що буде починатися з букви "P", наприклад, P1161189800.

* Компанія не може нести фінансову відповідальність за товари, що надходять до нас без вказаного прізвища на пакеті/коробці, без номера вашого кабінету або без номера відстеження кур’єрської служби в США.

Скільки часу можливо зберігати товар на нашому складі?

Ми безкоштовно зберігаємо ваші пакунки з інтернет-магазинів, які ви плануєте об’єднувати для відправки однією чи декількома посилками, на нашому складі до 28 календарних днів (плата за складування $1 нараховується лише в тому випадку,  коли один пакунок з інтернет-магазину відправляється без об’єднання після зберігання на складі. Для відправки товарів без об’єднання використовуйте опцію – “ВІДПРАВИТИ В ОДИН КЛІК”, тоді плата за складування не нараховуватиметься).

По закінченню терміну безкоштовного зберігання товарів клієнта на складі нараховується додаткова плата в розмірі $1 в день за кожен трековий номер вагою до 30 кг. Якщо товар великого об’єму, вартість зберігання може бути більшою. Компанія зберігає ваші товари до двох місяців (61 день) з моменту надходження на склад. Якщо ви не звертаєтесь за своїм товаром протягом 61 дня, товар може бути утилізовано.

Вартість зберігання сформованої та неоплаченої посилки -  $2 в день і нараховується через 5 днів після виставлення рахунку. 

Що таке консолідація товару та як це працює?

Ви можете збирати в своєму особистому кабінеті будь-яку кількість товарів із інтернет-магазинів США та пересилати у будь-якому порядку: об’єднувати (консолідувати) товари в одну посилку чи відправляти кожен товар окремо.

Під консолідацією ми маємо на увазі можливість об’єднувати  декілька пакунків з одного чи різних магазинів в одну коробку, що суттєво зменшить загальну об’ємну вагу та дозволить значно зекономити на вартості пересилки. Вартість послуги залежить від кількості пакунків (трекових номерів), що потрібно об’єднати в одне відправлення.

Як працює послуга "ВІДПРАВИТИ В ОДИН КЛІК"? Які її переваги?

Якщо вам не потрібно об’єднувати товар з іншими замовленнями, ця послуга створена саме для вас. Вона дає можливість відправити товар відразу, в день отримання його на складі або найближчою відправкою в країну призначення.

Вибирайте послугу “ВІДПРАВИТИ В ОДИН КЛІК”, щоб не платити $1 за складування. Плата за складування $1 нараховується в тому випадку,  коли один пакунок з інтернет-магазину відправляється без об’єднання після зберігання на складі.

При замовленні даного типу відправки додаткова послуга фото товару, перевірки ваги та відправника, а також перевірка робочого стану - НЕ НАДАЄТЬСЯ!

Який митний ліміт на ввіз товарів в США?

Якщо ви замовляєте товари в інших країнах з доставкою в США, вам доведеться оплатити ввізні митні платежі та брокерські послуги, якщо вартість товару перевищує $800.

Рекомендуємо консультуватися із продавцями щодо можливих додаткових витрат перед відправкою товарів із інших країн в США.

Які існують обмеження для поштоматів та пунктів видачі посилок в Україні?

Параметри Точка Поштомат
Фактична вага (кг) 10 30
Об'ємна вага (м3) 0.08 0.08
Довжина (м) 0.61

0.61

Ширина (м)       0.37 0.37
Висота (м) 0.35 0.35

Який термін посилка може перебувати на ММПО (місце міжнародного поштового обміну)?

Для України: термін зберігання посилки на митниці становить 1 місяць від дати надходження і може бути збільшений до 2 місяців за заявою отримувача. Якщо у вказаний період клієнт неспроможний надати підтвердження вартості товару або його розмитнити – посилка автоматично буде відправлена назад офісу відправки. Додатково виставляється рахунок клієнту за повернення посилки, котрий обов’язковий до оплати.