Весняна акційна пропозиція для зареєстрованих клієнтів
Детальніше

Поради та інструкції

Категорія

 • Де реєструватись?

  Для користування сервісом Вам слід зареєструватись у особистому кабінеті на сайті. У правому верхньому кутку оберіть Реєстрація для нових користувачів або Кабінет для зареєстрованих.

  Введіть свій логін і пароль у форму для реєстрації.

  На вказаний Вами e-mail: { client@domain-name.com } ви отримаєте повідомлення з лінком, на який Вам слід натиснути для переходу на форму логування.

  Якщо лист не дійшов, перевірте, будь ласка, скриньку Спам у Вашій пошті, або зверніться в службу підтримки за телефонами +380 50 373 5343, +380 67 373 5343

  Вартість дзвінків, згідно тарифів вашого оператора.

 • Чи можлива реєстрація через FB та GOOGLE+?

  Реєстрація через FB чи GOOGLE+ недоступна.

 • Ви не можете увійти в свій аккаунт

  Перевірте правильність написання логіну та паролю, а також налаштування мови на клавіатурі.

 • Якщо ви забули пароль

  Натисніть кнопку "Скинути" у формі реєстрації. Вказавши свою електронну пошту Ви отримаєте лист з інструкцією відновлення паролю.

 • Як не забути свій пароль?

  Для зручності можна скористатись можливістю запам’ятати ваш пароль у зв’язці з Вашим комп’ютером.

 • Як отримати персональний номер ID?

  При реєстрації, в кабінеті myMeest Вам автоматично присвоюється персональний ID номер, який також доступний в кабінеті.

 • Для чого потрібен ID?

  При реєстрації в закордонному інтернет-магазині, заповнюючи персональні дані, біля свого імені вказуєте Ваш ID номер, наприклад: Roman011060. ID номер дозволяє швидко ідентифікувати Вашу покупку після доставки з магазину на наше закордонне представництво, після сканування товар відобразиться у Вашому особистому кабінеті myMeest у розділі "На складі".

 • Чи можна редагувати дані свого облікового запису?

  Ви можете редагувати дані Вашого облікового запису натиснувши на кнопку з Вашим ім’ям у кабінеті myMeest. Також Ви можете редагувати дані Отримувача в розділі кабінету «Адреси» - «Адреси Отримувача»

 • Чи потрібно заводити новий обліковий запис, якщо я хочу відправити посилку на іншу адресу?

  В кабінеті myMeest Ви можете додавати нових Отримувачів посилок з різними адресами, редагувати чи видаляти їхні дані. Створюючи заявку на доставку Ви обираєте на якого саме Отримувача буде відправлено посилку.

 • Яким чином митниця нараховує платежі?

  У випадку, якщо клієнт не може підтвердити вартість свого відправлення, інспектори митниці визначають її самостійно, використовуючи другий метод визначення вартості, передбачений Митним Кодексом України (розділ 9). Митниця використовує ціни зі своєї бази даних або ціни країни-відправника на аналогічні товари, використовуючи популярні інтернет-ресурси чи торгівельні майданчики.

myMeest Chat