Весняна акційна пропозиція для зареєстрованих клієнтів
Детальніше

Завантажте додаток

Встановлюйте додаток та купуйте онлайн за кордоном ще зручніше!

Виберіть спосіб реєстрації

Ви можете зареєструватись у веб-версії або у додатку

Веб-версія

Поради та інструкції

Категорія

 • Як замовити товари з США?

  Як здійснювати замовлення та доставку товарів з США, можна дізнатися тут

 • Як користуватися сервісом доставки myMeest за допомогою персонального кабінету

 • Як користуватися сервісом доставки myMeest за допомогою додатку

 • Як це працює?


  1. Вам необхідно зареєструватись на нашому сайті або у мобільному додатку MyMeest, щоб отримати персональний номер кабінету (ID).

  2. Далі реєструємось на сайті магазину, використовуючи адресу складу як адресу доставки (можна знайти в кабінеті або на сайті)
  Вказуєте власні ПІБ, е-mail та ID кабінету (біля імені чи в будь-якому іншому рядку, де дозволено вводити цифри).
  Номер телефону вказуєте складу (деякі магазини не дозволяють використовувати один номер кілька разів, тому можете вказати власний номер, на доставку це не вплине).

  3. Оплатити товар і доставку до нашого складу потрібно одразу.

  4. Коли посилка буде відправлена на наш склад, Вам повідомлять трек номер і його необхідно зареєструвати в кабінеті MyMeest до фактичного прибуття на склад. (Виключення склад Іспанії і Португалії)

  5. У кабінет створіть Адресу Отримувача, на яку згодом оформите доставку посилки. Після створення адреси потрібно її підтвердити з того ж пристрою, з якого створювали. Для підтвердження на Ваш email буде підправлено лист, у листі потрібно натиснути кнопку «Підтвердити» і Ваша адреса в кабінеті змінить статус на «Підтверджено». Тепер адреса готова для використання.

  6. Коли посилка поступить на склад, працівники складу її ідентифікують шляхом сканування трек номеру і Ви зможете створити заявку для відправлення.

  - На сайті:

  • В розділі "Товари з магазинів" галочкою позначаєте товар і натискаєте "Створити замовлення".
  • Обираєте раніше створеного Отримувача і натискаєте кнопку "Відправити".

  У додатку:

  • В розділі "Замовлення" натисніть на номер товару та оберіть "Відправити".

  7. Працівники складу опрацюють Вашу заявку, виставлять рахунок та відправлять товар в Україну відповідно до графіку.

 • Де реєструватись?

  Для користування сервісом Вам слід зареєструватись у особистому кабінеті на сайті. У правому верхньому кутку оберіть «Реєстрація» - «Вхід і Реєстрація» - «Створити акаунт».

  Введіть свій номер телефону та підтвердіть його за допомогою коду з СМС.

  Реєстрація на іноземні номери телефонів відбувається за допомогою служби підтримки.

  Введіть свій e-mail і пароль для створення акаунту. На вказаний Вами e-mail ви отримаєте повідомлення з лінком, на який Вам слід натиснути для переходу на форму логування. Важливо створювати кабінеті та підтверджувати пошту з одного й того ж пристрою.

  Якщо лист не дійшов, перевірте, будь ласка, скриньку Спам у Вашій пошті і перемістіть лист у Вхідні, або зверніться в службу підтримки за телефонами +380 50 373 5343, +380 67 373 5343

  Також, є можливість зареєструватись у мобільному додатку MyMeest (для IOS та Android)

 • Якщо ви забули пароль

  Натисніть кнопку "Скинути" у формі реєстрації. Вказавши свою електронну пошту Ви отримаєте лист з інструкцією відновлення паролю.

 • Для чого потрібен ID?

  При реєстрації в закордонному інтернет-магазині, заповнюючи персональні дані, біля свого імені вказуєте Ваш ID номер, наприклад: Roman011060. ID номер дозволяє швидко ідентифікувати Вашу покупку після доставки з магазину на наше закордонне представництво, після сканування товар відобразиться у Вашому особистому кабінеті myMeest зі статусом «Отримано»

  Не усі магазини дозволяють вписувати цифри біля імені, тому Ви можете вказати номер кабінету в будь-якому іншому полі, де дозволить система.

 • Чи потрібно заводити новий обліковий запис, якщо я хочу відправити посилку на іншу адресу?

  В кабінеті myMeest Ви можете додавати нових Отримувачів посилок з різними адресами, редагувати чи видаляти їхні дані. Створюючи заявку на доставку Ви обираєте на якого саме Отримувача буде відправлено посилку.

  Якщо Ви оформили посилки на різних Отримувачів (але ПІБ Отримувачів однакове, а адреси доставки різні), то такі посилки відправляються в одній машині, а отже, вони можуть бути затримані на митниці в Україні для нарахування митного податку.

  У випадку якщо Ваші посилки оформленні на одного Отримувача - ПІБ і адреса доставки однакова, порядковий номер Отримувача є унікальним, а їх сумарна вартість перевищує митний ліміт - 150 євро, то наша система пропустить такі посилки для відправки почергово, щоб нарахування мита не було.

  Якщо Ви не бажаєте чекати чергової відправки, то можете створити у кабінеті різних

  Отримувачів (з різними даними) та оформити товари на різних Отримувачів.

 • Чи можу я створити кілька облікових записів на один номер телефону/email?

  Email та телефон є унікальними ідентифікаторами Вашого облікового запису, тому створення кількох облікових записів на один і той самий номер телефону чи email недоступно.

 • Для чого верифікувати адресу проживання при реєстрації?

  Оскільки додаток myMeest є глобальним сервісом, відповідно до адреси, яку Ви вкажете в персональних даних, система визначатиме, який функціонал та послуги будуть доступними для використання.

myMeest Chat