Весняна акційна пропозиція для зареєстрованих клієнтів
Детальніше

Завантажте додаток

Встановлюйте додаток та купуйте онлайн за кордоном ще зручніше!

Виберіть спосіб реєстрації

Ви можете зареєструватись у веб-версії або у додатку

Веб-версія

Додаткові послуги

Категорія

 • Оригінальне пакування для Іспанії та Португалії

  Звертаємо Вашу увагу на те, що на складі Іспанії працівники можуть утилізувати оригінальне упакування з Ваших покупок для зменшення об’єму та ваги кінцевого відправлення. Для збереження оригінального вигляду замовлення Ви можете скористатися додатковою послугою "Оригінальне пакування", вартість якого складає 2.90 EUR.

 • Об’єднання посилок

  На сайті:

  Об'єднати товари можливо лише у вкладці "Товари з магазинів" зі статусом "Отримано".

  В розділі «Товари з магазинів» галочкою позначаєте товари, які бажаєте консолідувати і натискаєте "Створити відправлення".

  У додатку:

  Об'єднати товари можливо лише у вкладці "Замовлення" зі статусом "Отримано".

  Для об'єднання Вам необхідно в розділі "Замовлення" натиснути на одну з частин та затримати на 2-3 секунди.

  Після цього зліва відобразяться квадратики і Ви зможете обрати потрібні частини для консолідації.

  При об'єднанні деякі склади використовують додаткове пакування. Розмір коробки і її потребу може визначити лише працівник складу, передбачити або відмовитись від коробки завчасно немає можливості.

  На складі Польщі можна об’єднати лише до 5 замовлень загальною вагою до 30 кг.

 • Розділення посилки

  Для оформлення розділення посилки на кілька частин необхідно звертатись до працівників складу (email складів є на сайті у розділі Країни купівлі), повідомивши номер посилки, номер кабінету та на скільки частин бажаєте розділити посилку.

 • Задекларована вартість страхування

  Ваше відправлення автоматично страхується на задекларовану вартість, але на суму не більшу ніж 60 у.о.

 • Від чого застрахована моя посилка?

  Посилка страхується від усіх видів ризиків при транспортуванні (залежно від виду транспорту можуть бути застраховані специфічні види ризиків), в тому числі пошкодження, втрати, знищення і т.д.

 • Якщо моя посилка не надійшла на склад Meest чи буде це страховим випадком?

  Відповідальність за товар при доставці від інтернет-магазину до закордонного складу myMeest (до моменту розписки про отримання) несе продавець та транспортна компанія, якій продавець доручив здійснити доставку до нашого офісу. Страхівка Meest поширюється тільки на отримані та відправлені посилки зі складу аж до моменту їх вручення адресату в країні призначення. Тому ми робимо все, аби ваші посилки надійшли неушкодженими та у належному стані, контролюючи кожен крок їхнього переміщення.

 • Як заявити про страховий випадок?

  Якщо при отриманні посилки Ви виявили явні механічні пошкодження коробки чи її вмісту, слід повідомити кур’єру і скласти на місці протокол, а також зробити фотофіксацію. Також потрібно подати заяву (письмову чи в електронному вигляді) до офісу myMeest або відправити на електронну пошту:[email protected]. Ми обов'язково з'ясуємо ситуацію та допоможемо з відшкодуванням.

 • На що не поширюється відшкодування страхування?

  Відшкодування не може поширюватись на предмети (зокрема продукти харчування), що були відправлені з порушенням вимог транспортування таких товарів, зокрема, стандартів упакування і ущільнення, герметичності упаковки або такі, що вимагали спеціального режиму зберігання (тепло/холод) і термінів придатності. В таких випадках відповідальність за товар (в посилці) несе відправник

 • Скільки часу можливо зберігати товар на вашому складі?

  Ми безкоштовно зберігаємо Ваш товар на складах усіх наших представництв, окрім Польщі, Німеччини та Італії, де по завершенню 14 календарних днів нараховується плата за зберігання та складу Англії, де термін безкоштовного зберігання становить 21 календарний день.

  Вартість зберігання вказана у «Тарифи на додаткові послуги» по кожній країні.

  Якщо термін зберігання товару більше ніж 3 місяці, - товар утилізується.

myMeest Chat