Весняна акційна пропозиція для зареєстрованих клієнтів
Детальніше

Завантажте додаток

Встановлюйте додаток та купуйте онлайн за кордоном ще зручніше!

Виберіть спосіб реєстрації

Ви можете зареєструватись у веб-версії або у додатку

Веб-версія

Інформація про обліковий запис

Категорія

 • Де реєструватись?

  Для користування сервісом Вам слід зареєструватись у особистому кабінеті на сайті. У правому верхньому кутку оберіть «Реєстрація» - «Вхід і Реєстрація» - «Створити акаунт».

  Введіть свій номер телефону та підтвердіть його за допомогою коду з СМС.

  Реєстрація на іноземні номери телефонів відбувається за допомогою служби підтримки.

  Введіть свій e-mail і пароль для створення акаунту. На вказаний Вами e-mail ви отримаєте повідомлення з лінком, на який Вам слід натиснути для переходу на форму логування. Важливо створювати кабінеті та підтверджувати пошту з одного й того ж пристрою.

  Якщо лист не дійшов, перевірте, будь ласка, скриньку Спам у Вашій пошті і перемістіть лист у Вхідні, або зверніться в службу підтримки за телефонами +380 50 373 5343, +380 67 373 5343

  Також, є можливість зареєструватись у мобільному додатку MyMeest (для IOS та Android)

 • Якщо ви забули пароль

  Натисніть кнопку "Скинути" у формі реєстрації. Вказавши свою електронну пошту Ви отримаєте лист з інструкцією відновлення паролю.

 • Для чого потрібен ID?

  При реєстрації в закордонному інтернет-магазині, заповнюючи персональні дані, біля свого імені вказуєте Ваш ID номер, наприклад: Roman011060. ID номер дозволяє швидко ідентифікувати Вашу покупку після доставки з магазину на наше закордонне представництво, після сканування товар відобразиться у Вашому особистому кабінеті myMeest зі статусом «Отримано»

  Не усі магазини дозволяють вписувати цифри біля імені, тому Ви можете вказати номер кабінету в будь-якому іншому полі, де дозволить система.

 • Чи потрібно заводити новий обліковий запис, якщо я хочу відправити посилку на іншу адресу?

  В кабінеті myMeest Ви можете додавати нових Отримувачів посилок з різними адресами, редагувати чи видаляти їхні дані. Створюючи заявку на доставку Ви обираєте на якого саме Отримувача буде відправлено посилку.

  Якщо Ви оформили посилки на різних Отримувачів (але ПІБ Отримувачів однакове, а адреси доставки різні), то такі посилки відправляються в одній машині, а отже, вони можуть бути затримані на митниці в Україні для нарахування митного податку.

  У випадку якщо Ваші посилки оформленні на одного Отримувача - ПІБ і адреса доставки однакова, порядковий номер Отримувача є унікальним, а їх сумарна вартість перевищує митний ліміт - 150 євро, то наша система пропустить такі посилки для відправки почергово, щоб нарахування мита не було.

  Якщо Ви не бажаєте чекати чергової відправки, то можете створити у кабінеті різних

  Отримувачів (з різними даними) та оформити товари на різних Отримувачів.

 • Чи можу я створити кілька облікових записів на один номер телефону/email?

  Email та телефон є унікальними ідентифікаторами Вашого облікового запису, тому створення кількох облікових записів на один і той самий номер телефону чи email недоступно.

 • Для чого верифікувати адресу проживання при реєстрації?

  Оскільки додаток myMeest є глобальним сервісом, відповідно до адреси, яку Ви вкажете в персональних даних, система визначатиме, який функціонал та послуги будуть доступними для використання.

 • Для чого додавати картку при реєстрації?

  Верифікація карти є обов’язковою умовою користування сервісом myMeest. Верифікація карти унеможливлює використання крадених карток шахраями, а також надає можливість скористатись послугою Викупу товару. Зверніть увагу, верифікація карти є одноразовою дією, при цьому ми не зберігаємо дані Ваших карток в системі.

 • Як відбувається процедура верифікації (підтвердження) банківської карти?

  Під час процесу перевірки картки з Вашого банківського рахунку знімається сума менше п'ятдесяти центів, яка пізніше повертається Вам на Вашу картку. Для верифікації потрібно ввести точну суму транзакції (у доларах США), яку знято з Вашого рахунку. Ви можете знайти суму у виписці з банку, у Вашому онлайн-банкінгу або зателефонувавши до свого банку.

 • Для чого вводити адресу реєстрації картки?

  Введення адреси для картки - вимога банку, дані Вашої карти разом з адресою надсилаються в банк для перевірки. Це стандартний процес. Додавання цих даних убезпечує наших клієнтів від можливих шахрайських дій з їхніми картками. У полі «адреса» пошук адреси здійснюється по Google Maps. Тобто, Вам слід ввести місто чи вулицю і обрати з випадаючого списку потрібний варіант. На жаль, не всі адреси є у автозаповненні, тому якщо Вашу адресу не знайдено, Ви маєте можливість дозаповнити потрібні дані вручну. Або ж взагалі не використовувати автозаповнення і просто заповнити поля самостійно.

 • Чи повернуться мені кошти, зняті за верифікацію картки?

  Через кілька робочих днів банк анулює дану транзакцію, а знята сума буде повернута на Ваш рахунок (термін повернення залежить від умов Вашого банку і складає від 1 до 14 днів). Зверніть увагу, що жодних повідомлень про повернення суми банк не надсилає, адже це відміна попередньої транзакції, а не нова дія.

myMeest Chat