Весняна акційна пропозиція для зареєстрованих клієнтів
Детальніше

Страхування

Категорія

 • Задекларована вартість страхування

  Ваше відправлення автоматично страхується на задекларовану вартість, але на суму не більшу ніж 60 у.о.

 • Від чого застрахована моя посилка?

  Посилка страхується від усіх видів ризиків при транспортуванні (залежно від виду транспорту можуть бути застраховані специфічні види ризиків), в тому числі пошкодження, втрати, знищення і т.д.

 • Якщо моя посилка не надійшла на склад Meest чи буде це страховим випадком?

  Відповідальність за товар при доставці від інтернет-магазину до закордонного складу myMeest (до моменту розписки про отримання) несе продавець та транспортна компанія, якій продавець доручив здійснити доставку до нашого офісу. Страхівка Meest поширюється тільки на отримані та відправлені посилки зі складу аж до моменту їх вручення адресату в країні призначення. Тому ми робимо все, аби ваші посилки надійшли неушкодженими та у належному стані, контролюючи кожен крок їхнього переміщення.

 • Як заявити про страховий випадок?

  Якщо при отриманні посилки Ви виявили явні механічні пошкодження коробки чи її вмісту, слід повідомити кур’єру і скласти на місці протокол, а також зробити фотофіксацію. Також потрібно подати заяву (письмову чи в електронному вигляді) до офісу myMeest або відправити на електронну пошту: mymeest@meest.com. Ми обов'язково з'ясуємо ситуацію та допоможемо з відшкодуванням.

 • На що не поширюється відшкодування страхування?

  Відшкодування не може поширюватись на предмети (зокрема продукти харчування), що були відправлені з порушенням вимог транспортування таких товарів, зокрема, стандартів упакування і ущільнення, герметичності упаковки або такі, що вимагали спеціального режиму зберігання (тепло/холод) і термінів придатності. В таких випадках відповідальність за товар (в посилці) несе відправник.

myMeest Chat