Вхід

Для входу потрібно ввести e-mail та пароль. Користувач може змінити мову інтерфейсу за допомогою кнопок з прапорами країн на формі входу. Є можливість входу з обліковими записами Google, Facebook та LinkedIn.

vhid_ukr

Реєстрація нового користувача виконується стандартним чином, при натисканні  [Реєстрація]

 

Реєстрація користувача

Для реєстрації облікового запису користувача необхідно лише ввести e-mail адресу та пароль. В поле [e-mail] форми необхідно ввести e-mail користувача, а в полі [Пароль] – персональний пароль і ще раз повторити введення пароля. Мінімальна довжина пароля – 8 символів.

reestracija_myMeest

 

При реєстрації користувач повинен ознайомитися з правилами і умовами користування сервісом myMeest та погодитись із ними.

Заповніть форму  та натисніть «Реєстрація». Після введення даних на екрані з’явиться повідомлення:

1

Після натискання на кнопку «Продовжити» Ви будете перенаправлені в свій особистий кабінет, де для завершення реєстрації необхідно заповнити форму :

2

До уваги користувачів! Підтвердження реєстрації відбувається автоматично при заповненні усіх реєстраційних даних, без оповіщення  Email листом.

 
Відновлення Паролю

Для відновлення паролю необхідно вибрати посилання [Забули пароль?] на формі входу.

455445

У відкритій формі відновлення паролю вказати email адресу облікового запису  користувача myMeest та натиснути кнопку  [Розпочати]. На вказану email адресу користувача прийде лист із інструкцією по відновленню паролю.

Напишіть відгук