У розділ «Розрахунки» представлено фінансові транзакції, все що відбувалося із рахунком користувача.

Оскільки історія може охоплювати великий період часу, для зменшення кількості записів списку Користувач може відфільтрувати дані за період. По замовчуванню встановлено фільтр для транзакцій за останній місяць.

9877878

Всі періоди фільтрації

664848

Поповнення Рахунку

Поповнення власного рахунку необхідно для оплати послуги доставки від складу Meest до адреси отримувача відправлення в Україні.

myMeest підтримує три валюти власного рахунку користувача:

  • долар США (для оплати послуг доставки зі складів США та Китаю)
  • євро (для оплати послуг доставки зі складів Європейського Союзу)
  • Фунт стерлінгів (для оплати послуг доставки зі складів Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії)

Для поповнення необхідно вибрати валюту рахунку натиснувши на кнопку балансу валюти

96542

У вікні “Поповнення Вашого рахунку” необхідно вказати ім’я та прізвище власника карткового рахунку та суму поповнення.

4877423

Підказка

Сервіс myMeest використовує платіжну систему eService. Ця платіжна система забезпечує понад 30% карткових транзакцій в Польщі що відповідає більш ніж 30 мільйонам транзакцій за місяць.

Після натискання на кнопку [eService] myMeest  перейде у вікно платіжної системи для завершення операції поповнення.

Важливо

При поповненні власного рахунку можуть бути стягнені комісії банку за додаткові послуги, наприклад: послуга конвертації валюти, зняття коштів

786786

Далі необхідно вибрати “Тип оплати” (Payment method), в більшості випадків платіжна карта типу VISA або MasterCard та вказати “Деталі карти” (Card details) та натиснути кнопку “Платити” (Pay).

Підказка

Перед поповненням власного рахунку переконайтесь чи для вашої картки банком-емітентом дозволені закордонні транзакції та інші обмеження

4544548

Якщо всі дані були введені вірно власний рахунок користувача myMeest буде поповнено на суму сказану у попередньому вікні “Поповнення Вашого рахунку“. Якщо рахунок не поновлено після успішної транзакції оновіть дані з допомогою кнопки “Оновити дані білінгу”.

У випадку помилки статус транзакції буде:  Невдало (Failed) та платіжна система передасть управління myMeest через декілька секунд:

Thank you for choosing eService sp. z o.o.

The transaction is currently beign processed by the eService system.
The information about changeof status will be sent to your e-mail address.

Transaction details

Transaction no: 150822058560915636

Transaction status: failed

Ретельно перевірте дані картки та переконайтесь що на рахунку картки достатньо коштів для здійснення поповнення з врахуванням всіх комісій та спробуйте знову. В разі невдачі зверніться в установу банку для з’ясування причин .

Напишіть відгук