Послуга Shop Service – викуп товарів на замовлення

Послуга Shop Service – викуп товарів на замовлення

news_2311

Шановні клієнти! З 24 листопада 2016 року сервіс доставки myMeest розпочинає роботу послуги Shop Servise.

Shop Servise – це покупка товарів за Вашим замовленням з інтернет-магазинів Англії, Німеччини, Іспанії, Португалії та Італії.

me_mymeest_2311

Послуга орієнтована на тих клієнтів, які хочуть уникнути процедури покупки в Європі,  перерахунку коштів через платіжні системи, сплати різного роду додаткових нарахувань, мовних бар'єрів та інших нюансів в процесі онлайн-шопінгу закордоном.

 

 

Як замовити викуп товару через Shop Service?

  1. Щоб скористатись послугою Shop Service необхідно бути зареєстрованим в кабінеті myMeest, де вам присвоюється персональний ID номер, який знаходиться у верхньому правому куті.1
  2. Обираєте товар в будь-якому інтернет-магазині Англії, Німеччини, Іспанії, Португалії та Італії.
  3. На головній сторінці обираєте розділ Shop Service в якому заповнюєте заявку на покупку
  4. Вносимо обов'язкові дані у заявку на покупку :

 

Безымянный

   - Особистий номер ID з кабінету myMeest;  2 - Адреса Вашої електронної пошти, яку Ви вказали при реєстрації в кабінеті myMeest;  3 - Країна у якій здійснюється покупка;   4 - Посилання (лінк) на сторінку інтернет-магазину з товаром;  5 - Назву товару (скопіювати) та бажано артикул (серійний номер);   6,7 - Ціна товару і кількість;    8 -  Після заповнення заявки натискаєте кнопку "Відправити" та очікуєте електронний лист з підтвердженням вашого замовлення; 

 

  1. З моменту отримання першого листа весь хід процесу покупки Вам повідомлятимуть на вказану електронну адресу.
  2. Отримавши на електронну пошту розрахунок вартості покупки Ви оплачуєте своє замовлення після чого заявка поступить в опрацювання на викуп товару.
  3. Коли товар з магазину доставлять на наше європейське представництво - це відобразиться у Вашому особистому кабінеті myMeest у розділі «На складі», після чого Ви відправляєте своє замовлення в Україну.