Що і де можна купити в Чехії?

Що і де можна купити в Чехії?

mm_2410

Кількість інтернет-магазинів у Чехії на одного громадянина найвища в Європі. Онлайн-магазинів безліч, і багато хто з них здатний конкурувати з онлайнами в Західній Європі.

Чехія країна активних і спортивних людей, тому і асортимент спортивних магазинів великий. З них найбільші - Sportisimo, Bezvasport, Altisport, Hervis, A3sport, брендовий магазин LOAP, outlet магазин Alpine Pro. У всіх цих магазинах бувають цікаві акції, рекомендуємо зареєструватися на їх e-mail розсилки.

Є також спеціалізовані онлайн-магазини, де можна знайти вузький асортимент. Це, наприклад, Sportobchod - все для хокею і роликів.

Чехія є великою країною з виробництва outdoor одягу і аксесуарів для туризму та кемпінгу. Гарний одяг, намети і спальні мішки за демократичними цінами продає LOAP. Відомий чеський бренд Hannah - можна купити в Altisport або Bezvasport. Професійну outdoor одяг виробляє Directalpine або Alpine Pro. Великий асортимент приладдя для туризму та кемпінгу можна купити в інтернет-магазині 4Camping.

Досить відомим чеським брендом є Tescoma. В чеському інтернет-магазині Tescoma можна купити набагато більший асортимент і багато нових продуктів.

Спортивне харчування можна придбати в інтернет-магазинах Nutrend, Vitaland, або 4Fitness.

Для алергіків є компанія з унікальними розробками в галузі нанотехнологій. Компанія Respillon виробляє сітки для вікон, які не пропускають в квартиру пил, алергени і цвіль. Також компанія виробляє маски і стильні хусточки з вшитою нано-мембраною, які не пропускають бактерії, віруси, цвіль і алергени.

У сегменті нанотехнологій Чехія дуже сильна, є багато цікавих продуктів. Для алергіків компанія Nanospace виробляє постільну білизну з вшитою нано-мембраною від кліщів. Купити можна тут.

У Чехії також величезний асортимент в області шиття і рукоділля. Великий вибір тканин за хорошою ціною DumaLatek. Відомим магазином є Stoklasa, Великий асортимент пропонує інтернет-магазин Vseprositi.

Замовляйте у чеських інтернет-магазинах за допомогою сервісу myMeest!

Ви замовляєте - myMeest доставляє!