TOP-10 онлайн-магазинів Німеччини

TOP-10 онлайн-магазинів Німеччини

доставка з інтернет-магазинів США


Як ви дивитеся, на те, щоб ми познайомили вас з найвідомішими інтернет-магазинами Німеччини, у яких здійснює шопінг вся Європа? Якщо позитивно, тоді сідайте зручніше і Achtung! Achtung! – ми представляємо вашій увазі TOP-10 найпопулярніших німецьких магазинів, у яких ви зможете придбати різноманітні речі. Від одягу та взуття до побутової техніки, за значно вигіднішими умовами, а сервіс myMeest з радістю усе це вам доставить.

1. Amazone.de

Категорії товарів: Мультибрендові магазини

Один із найбільших європейських торгових інтернет-майданчиків, знаходиться в Німеччині і пропонує величезний асортимент нових та б/в товарів від німецьких та європейських продавців.  

2. OTTO.de

Категорії товарів: Мультибрендові магазини

Найвідоміший німецький онлайн-гіпермаркет, який займає лідируючі позиції в своєму сегменті. Тут ви знайдете будь-які товари: одяг, взуття, техніку, меблі, товари для будинку.  

3. Zalando.de 

Категорії товарів: Одяг, взуття та аксесуари

Асортимент, запропонований в цьому німецькому інтернет-магазині багатий взуттям, так само ви знайдете тут величезний вибір одягу для всієї родини на будь-які випадки життя, починаючи від повсякденного та спортивного одягу і закінчуючи вечірніми сукнями і ексклюзивними колекціями.  

4. Notebooksbilliger.de

Категорії товарів: Електроніка

У цьому магазині ви знайдете техніку за найнижчими цінами. Величезний вибір комп'ютерної та аудіотехніки, планшетів, телевізорів, побутової техніки.  

5. C&A.de

Категорії товарів: Одяг, взуття та аксесуари

Марка C & A - одна з найстаріших в Європі і пропонує широкий асортимент одягу та аксесуарів високої якості для всіх категорій покупців за невисокими цінами. Слід зазначити, що весь одяг, товари в С & A, проводиться на заводах в Європі, тому він виключно якісний.  

6. Mediamarkt.de

Категорії товарів: Електроніка

Інтернет-магазин однієї з перших німецьких мереж магазинів електроніки та побутової техніки. Тут ви знайдете більше 150 000 одиниць товарів по вигідній ціні. Завжди проходять розпродажі та акції.  

7. Cyberport.de

Категорії товарів:Електроніка

45 000 тисяч фірмових товарів цифрової техніки представлені на цьому торговельному майданчику. Відмінний опис характеристик товарів. Асортимент оновлюється щодня.  

8. Conrad.de

Категорії товарів:Електроніка

Найсучасніше зі світу техніки і електроніки пропонується в німецькому інтернет-магазині Conrad, який налічує в своєму асортименті понад 200 000 найменувань товарів.  

9. Tchibo.de

Категорії товарів: Мультибрендові магазини

Tchibo - інтернет-магазин для поціновувачів якісних товарів за розумною ціною: одяг, посуд, товари для дому та відмінна кава. Девіз компанії «Кожен тиждень - новий світ». Щотижня Tchibo радує своїх клієнтів новими товарами-сюрпризами тижня.  

10. Alternate.de

Категорії товарів:Електроніка

Один з провідних інтернет-магазинів цифрової та побутової техніки і електроніки, який пропонує більше 50 000 різних видів товарів.    

Ви замовляєте – myMeest доставляє!