Топ зарубіжних інтернет-магазинів

Топ зарубіжних інтернет-магазинів

доставка з інтернет-магазинів Європи і США

Вже давно не секрет, що іноземний онлайн шопінг набагато вигідніший, ніж звичайний. Якщо купувати онлайн закордоном можна заощадити непогані суми, навіть якщо враховувати доставку замовленого товару в Україну.


І це не єдина перевага онлайн шопінгу, оскільки існує ще ряд вигідних умов при здійсненні покупок в іноземних інтернет-магазинах.


По-перше: За допомогою сервісу доставки покупок з іноземних інтернет-магазинів myMeest, перед Вами відкриваються найбільші простори онлайн шопінгу. Ви можете купувати в дев'яти країнах світу, таких як: ПОЛЬЩА, ПОРТУГАЛІЯ, ІСПАНІЯ, АНГЛІЯ, НІМЕЧЧИНА, ІТАЛІЯ, ФРАНЦІЯ, ТУРЕЧЧИНА, ЧЕХІЯ.


По-друге: Ви економите не тільки свої кошти, а ще й Ваш дорогоцінний час, а в сучасному світі це дуже важливо.


По-третє: Ви самі можете обрати країну для шопінгу і онлайн-магазини, в яких присутній Ваш улюблений бренд.


Насправді це ще далеко не всі переваги зарубіжного онлайн-шопінгу, а тільки основні його плюси.


Також онлайн шопінг надає прекрасну можливість в одному місці переглядати і купувати товари різних категорій.Що можна купити в іноземних онлайн-сторах?


Асортимент в іноземних інтернет-магазинах дуже великий, а швидше за все можна стверджувати, що він є безмежним.


Тому завдяки сервісу myMeest покупець отримує величезний вибір асортименту товарів, які може замовити з доставкою в Україну в найкоротші терміни:

  • Одяг
  • Взуття
  • Електроніка
  • Дитячі товари
  • Косметика
  • Аксесуари
  • Товари для дому

Особливим попитом серед онлайн шоперів користується дитячий товар, адже всі батьки шукають для своїх дітей новий, якісний і брендовий товар, будь це одяг або іграшки.


При цьому будьте впевнені, що, купуючи товар в іноземних інтернет-магазинах, Ви завжди отримаєте оригінальні брендові речі і ще значно дешевше, ніж купуючи їх в Україні.У яких країнах краще робити онлайн покупки?


Хороше запитання, відповідь на яке насправді просте. Це все справа смаку кожного покупця, який надає перевагу окремим брендам та онлайн-магазинам. Тому що кожна країна, з якої доставляє сервіс myMeest налічує безліч відомих брендів, яким не зраджують покупці.


Хтось любить модний італійський одяг, а хтось віддає перевагу вишуканій французькій класиці. Багато хто любить німецьку якість техніки, а багато в захваті від чеської оригінальної косметики. Кожен зможе підібрати для себе товар за смаком і країну, з якої захоче здійснити замовлення.


Тим більше, що кожен українець має можливість замовляти і доставляти свої покупки в Україну і міста, де він живе: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро і багато інших.Рейтинг кращих іноземних онлайн-магазинів від myMeest


Якщо Ви вже зважилися здійснити онлайн покупку в іноземних інтернет-магазинах, але ще не знаєте в якому саме магазині і якій країні, сервіс myMeest із задоволенням допоможе у вирішенні цього питання.


Тому ми вирішили для спрощення даної задачі підготувати для Вас рейтинг топ зарубіжних інтернет-магазинів, в яких можна шопитися зі знижками до 90% протягом усього року, а myMeest доставить Ваші посилки в Україну.


Купити і доставити з Польщі в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Іспанії в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Англії в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Німеччини в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Італії в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Франції в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Туреччини в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Купити і доставити з Чехії в Україну можна з таких онлайн-магазинів:

Ну а тепер настав час робити онлайн покупки!


Та й не забувайте, що в нашому Каталозі, зібрано понад 450 іноземних онлайн-магазинів, з яких myMeest доставляє посилки в Україну.


А з нашими тарифами на доставку, Ви можете ознайомитися тут.


З усіх питань, які у Вас можуть виникнути, з радістю проконсультує наша служба підтримки клієнтів в онлайн чаті на нашому сайті.


Ви замовляєте - myMeest доставляє!