ВАЖЛИВО! Особливості та правила доставки сервісом myMeest

ВАЖЛИВО! Особливості та правила доставки сервісом myMeest

pile-of-boxes

 

Шановні клієнти!

 

Згідно до Митного кодексу України, міжнародні посилки, які прибувають в один день на ММПО України і оформлені на одного Отримувача - сумуються, відповідно сумується і їхня задекларована вартість. В подальшому такі посилки передають для проходження додаткового митного огляду і нарахування мита при перевищенні ліміту у розмірі 150 євро.

 

Європейські представництва myMeest тепер мають змогу контролювати такі посилки на одного Отримувача та не допускати їх до відправки в одній партії, щоб уникнути нарахування мита.

До прикладу: якщо Ви сьогодні оформилидві дві посилки на одного Отримувача з польського складу, то одна з цих посилок буде відправлена у п'ятницю (28.10), а друга у середу (02.11).

Якщо Вам необхідно відправити з нашого європейського складу декілька посилок в один день (в одному контейнері), ми рекомендуємо оформляти заявки на різних Отримувачів. 

 

Також хочемо зазначити, що заявку на доставку посилок з Англії необхідно оформляти до фактичного прибуття купленого Вами товару на наш англійський склад. Це дозволить уникнути затримок при ідентифікації товару на складі та його подальшій доставці в Україну.

Інструкція користувача, де розписана покрокова процедура роботи з кабінетом, доступна на нашому сайті.

 

 

Бажаємо  приємних покупок!

 

З повагою,

Сервіс доставки myMeest