PARCEL2GO

Вигідна доставка посилок з eBay і Gumtree сервісом Parcel2Go по Англії та Північній Ірландії.
Завдяки сервісу Parcel2Go, у Вас є можливість купувати товари на eBay й Gumtree та доставляти посилки з будь-якої точки Англії та Північної Ірландії на наш склад в Англії.

parcel2go

ЗАХИСТ

Гарантія захисту

parcel2go

ДОСТУПНІСТЬ

Доставка зі всіх точок

parcel2go

ЕКОНОМІЯ

Економ більше

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ з Parcel2GO

parcel2go

Розумний вибір

Порівняйте усі доступні служби доставки по Англії та Північній Ірландії. Оберіть оптимальний варіант доставки Вашої посилки за доступною ціною і скористайтесь послугою страхування. На сервісі Parcel2Go діють лише перевірені та надійні служби доставки, які вчасно та якісно доставлять ваші посилки на наш склад в Англії.

Користуйтесь нашим складом в Англії

Здійснюйте покупки на eBay й Gumtree та відправляйте посилки на наш склад в Англії, за допомогою сервісу Parcel2Go. Отримайте Вашу персональну адресу в Англії та з легкістю здійснюйте покупки в англійських інтернет-магазинах. Відчуйте всі переваги користування нашим складом в Англії.

parcel2go
parcel2go

Економте з Parcel2Go

Сервіс Parcel2Go зекономить Ваші гроші! Обирайте найдешевші тарифи доставки посилок по Англії та Північній Ірландії. Доступні ціни та якісний сервіс зроблять Ваш шопінг незабутнім!

Як працює сервіс Parcel2Go?

Снимок 1

Зайдіть на сайт Parcel2Go та натисніть «Login» у верхньому правому кутку екрану.

Снимок 2

Перед Вами меню входу.
Натисніть «Register as a new user».

Снимок 3

1) Введіть Ваші персональні дані та натисніть «Register». На вказану Вами електронну адресу, надіслано лист з активацією облікового запису: уважно прочитайте та перейдіть за посиланням, яке вказане в ньому.
2) Або ж увійдіть за допомогою облікових записів: Google, Facebook чи Amazon.

Снимок 1

На головній сторінці, в поле «From», введіть поштовий індекс міста, з якого потрібно забрати посилку, а в поле «To» - поштовий індекс нашого складу в Англії (E10 7QZ). У полі «Weight» зазначте вагу Вашої посилки та натисніть «Quote&Book».

Снимок 2

Система автоматично згенерувала доступні служби та терміни доставки до нашого складу в Англії. Оберіть оптимальний тариф, термін доставки та вкажіть чи бажаєте Ви застрахувати посилку, натисніть «Buy this service».

Снимок 61

У наступному вікні введіть Вашу електронну адресу, ім’я з особистим номером ID (номер, який Ви отримали при реєстрації в кабінеті myMeest, наприклад 003697) та Ваше прізвище.

Снимок 7

Вкажіть точні дані Вашої посилки: вміст, вагу, довжину, ширину, висоту та суму, в яку ви оцінюєте посилку.

Снимок 8

Оберіть чи потрібне страхування Вашій посилці та погодьтеся з правилами користування і реєстрації сервісу Parcel2Go, натисніть «Next step».

Снимок 3

Введіть поштовий індекс або назву міста, з якого необхідно забрати посилку та натисніть «Search».

Снимок

Вкажіть точне місцезнаходження Вашої посилки, Вашу електронну адресу та номер телефону.

Снимок5

В наступній формі введіть контактні дані нашого складу в Англії, а саме:
Address: Oddisey LTD,
Unit 1 Cromwell industrial estate,
Staffa road
LONDON
E10 7QZ
Сontact name: Oleg
Email: uk@mymeest.com
Phone number: 447466781869

Снимок 12

Уважно перевірте вказані деталі доставки та натисніть «Next step».

62

В наступному вікні зображено усі деталі Вашої доставки (місця відправки і доставки, вартість послуги). Натисніть «Accept Terms & Continue» для підтвердження.

Снимок 15

Оплатіть доставку у зручний для Вас спосіб.

eBay

Онлайн майданчик для проведення аукціонів і торговельний веб-сайт, на якому приватні та юридичні особи здійснюють продаж та купівлю різноманітних товарів та послуг.

Gumtree

Найбільший британський веб-сайт з розміщення оголошень та реклами. На цьому сайті можна знайти різноманітні категорії товарів за чудовими цінами.