if_Crown_728988.png

Захист

Гарантія захисту

 

Parcel2GO

НАЙДЕШЕВША ДОСТАВКА ПО АНГЛІЇ

if_Location_728975.png

Доступність
Доставка зі всіх точок

if_Dollar_728932.png

Економія
Економ більше

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ З Parcel2Go

►Сервіс кур'єрської доставки Parcel2Go◄

Порівняйте

Порівняйте всі кур'єрські служби доставки і оберіть для себе саму зручну

Відправляйте

Відправляйте ваші посилки по всій Англії на наш склад

Економте

Економте з Parcel2Go, обираючи для себе самі оптимальні ціни доставки

Parcel2Go

Доставка з eBay і Gumtree сервісом Parcel2Go по Англії та Північній Ірландії. Завдяки сервісу Parcel2Go, тепер можливо купляти на eBay та Gumtree у фізичних осіб, та доставляти вашу посилку з будь-якої точки Англії та Північної Ірландії на наш склад в Англії.

Інструкція користуванням сервісом Parcel2Go

►Як користуватися сервісом доставки Parcel2Go◄

Крок 1. Реєстрація

Снимок 1

Для цього необхідно зайти на сайт Parcel2Go.com та у правому кутику екрану натиснути "Login"

Крок 2. Створити акаунт

Снимок 2

Після цього ви перейдете в меню входу на сайт. Для подальшого проходження реєстрації Вам необхідно, натиснути під меню входу на "Register as a new user"

Крок 3. Активація акаунта

Снимок 3

Далі перед вами з'явиться меню реєстрації. Для успішного проходження реєстрації слід ввести усі необхідні дані, які вимагає Parcel2Go.com і натиснути на Register. На вашу електронну пошту, яку ви вказала при реєстрації, буде надіслано лист з підвердженням реєстрації акаунту. Вам потрібно буде прочитати цей лист і перейти за посиланням яке вказане у ньому. Реєстрація остаточно буде завершена

Крок 1. Інструкція

Снимок 1

На головній сторінці в поле “From”потрібно ввести номер поштового індексу місця звідки кур’єрській службі треба буде забрати посилку . У поле “To” ввести поштовий індекс нашого складу в Англії (E10 7QZ) . Також поруч вказуєте вагу вашої посилку і натискаєте на "Quote&Book".

Крок 2. Вибір кур'єрської служби

Снимок 2

Далі перед вами з'явиться меню, в якому ви зможете обрати кур’єрську службу, якою будете здійснювати доставку посилки до складу в Англії. Також зможете обрати термін доставки та страхувати посилку чи ні. Коли ви обрали службу і термін доставки натискаєте "Buy this service"

Крок 3. Підтвердити особисті дані

Снимок 61

Після проведеної операції ви опинитеся в меню підтвердження особистих даних. Де треба буде вказати вашу електронну пошту, ім’я з особистим номером ID (номер, який Ви отримали при реєстрації в кабінеті myMeest, наприклад 003697) та прізвище.

Крок 4. Оцініть вартість посилки

Снимок 7

Нище слід вказати більш точні дані про вашу посилку. Вміст посилки, вагу, довжину, ширину, висоту та суму в яку ви оцінюєте посилку

Крок 5. Страхування посилки

Снимок 8

Далі вам слід обрати чи ви страхуєте свою посилку і погодитися з правилами користування і реєстрації сервісу Parcel2Go.com і натиснути "Next step"

Крок 6. Адреса відправки

Снимок 3

Тепер перед вами з’явиться вікно з підтвердження поштового індексу місця де буде забиратися посилка. Натискайте "Search"

Крок 7. Вибір адреси

Снимок61

Серед запропонованих варіантів адрес, ви обираєте адресу місця звідки посилка буде доставлятися на наш склад та вказуєте свою електронну пошту та мобільний телефон

Крок 8. Адреса доставки

Снимок5

В наступній формі ви вказуєте інформацію про місце доставки посилки, тобто наш склад в Англії. Це адреса, поштовий індекс, ім’я, мобільний телефон

Крок 9. Підтвердження адрес

Снимок 12

Уважно перевіривши усі введені дані, натискаєте "Next step"

Крок 10. Перевірка усіх даних

62

Перед вами відкриється меню, остаточно сформованого вами замовлення на відправлення посилки. В якому буде відображатися, за якою адресою посилку заберуть та по
якій адресі її доставлять. Також буде відображатися ціна на оплату даної послуги.

Переконавшись, що все вірно натискаєте "Accept Terms & Continue"

Крок 11. Вибір способу оплати

Снимок 15

Тепер лише залишилося обрати форму оплати Обравши форму оплати, сплачуємо дану послугу і чекаємо на виконання доставки

eBay

►Купувати на eBay◄

Онлайн майданчик для проведення аукціонів і торговельний веб-сайт, на якому приватні та юридичні особи здійснюють продаж та купівлю різноманітних товарів та послуг.

Gumtree

►Купувати на Gumtree◄

Вважається найбільшим британським веб-сайтом з розміщення оголошень та реклами. На цьому сайті можна знайти різноманітні категорії товарів за чудовими цінами.